Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lövessem vagy szúrassam az...

Lövessem vagy szúrassam az orrpiercingemet?

Figyelt kérdés

Régebben valahol olvastam, hogy ha lövetem, valamit nem hatol át az orrban, és ettől begyulladhat, vagy nem is tudom már... Ti tudtok erről valamit?

Továbbá tapasztalatokat is írhattok, hogy volt, ha szúrattad, ha lövetted, utána bgyulladt-e stb. Köszi


2009. okt. 9. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én lövettem és semmi gond nem volt... Gyorsan kész lett és a dísz már benne is volt. A szúrásnál meg a szúrás után fűzik át a piercinget...
2009. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én kb 7 éve lövettem ki, és borzasztóan begyulladt, ki is kellett venni a piercinget belőle, majd rá kb egy hónapra ismét kilövettem ,mikor már a "régi" lyuk beforrt. Hát azóta is vannak vele gondjaim, néha amikor nagyon megfázok begyullad,de már nem olyan szinten mint először, és pár nap alatt elmúlik.
2009. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lövés hentes munka a szúrás az igazi. Szúrasd rendes piercernél, ne a kozmetikusnál!
2009. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
én magamnak csináltam , a piercingel szuratm át ,nem vérzett meg semmi,nem fájt,és nem gyulladt be
2009. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

a lövés gyorsabb, kevésbé fájdalmas, olcsóbb

a szúrás ezek ellenkezője

annyi szól a szúrás mellett h akkor egyből lehet tetetni kisebb pc-t, nem azt a fülbevaló fazonút

2009. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Én szúrattam és nem fájt:) És nem lett vele semmi baj. Barátnőm lövette és begyulladt neki, állítólag nem is jó ha lőveted mert néhány porc roncsolodik, meg a szúrás hamarabb beforr ha kiveszed. De ez csak véleményt az én szemszögemből.:)
2009. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
A fülbevaló kivételével SEMMIT nem lőnek! Aki mégis az egy kontár, ne bízz meg benne, menj máshova!
2009. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
43%
nekem is lötték az piercingem..miről beszélsz?O: nem fáj nyugi..nem érzel semmit:):):)egy-két napig fájni fog,de aztán elmúlik:)
2009. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szúrasd, te kis buta. de egy normális szakember is pofánröhög, ha közlöd vele, hogy lövetni akarod. aki meg pirszervégzettség nélküli kontár, az gondolom szivesen belövi neked, csak aztán nézegesd a tükörben, hogy mikor esik le a begyulladt orrod. oké, kicsit tuloztam, de felejtsd el az orrlövést. lőni csak a fület szabad, de azt is csak a porcig. a porcot már szúrják.
2009. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
MINDENKÉPPEN LÖVESD....Tapasztalatbol mondom
2009. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!