Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial Piercingel kapcsola...

Industrial Piercingel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ma szurattam ki a fülem szakemberrel,és megszeretnék tudni róla minnél többet!

A szúrás nem fájt most egy kicsit ég.


Kezelése?

Mivel kell kezelni?

Valamilyen kifejezett gyógyszerrel?

Vagy csak sima fertőtlenítő?(vettem 60%os Isopropil-t ) ez elég rá vagy vegyek mást is hozzá?:)

Mennyi idő alatt gyógyul be?

Hátrányai?


Minnél több mindent amit tudtok róla írjatok le :)))


Előre is Köszönöm a válaszokat:):)


2011. máj. 12. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fertőtleníteni kell rendszeresen, és vigyázz, hogy ne akadj bele, amíg meg nem gyógyul.
2011. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hot_kiss ***** válasza:
100%

Ezeket a szakembertől nemkérdezted meg?

Kezelése: fertőtlenítés, tisztítgatás.

Kezelni: egyértelműen valami fertőtlenítő szerrel, akár még alkohol is jó és szerintem fülpálcika, amivel könnyen hozzáférsz.

Szerintem annyira nemkell túlspilázni, hoyg gyógyszer kelljen..

Az Tőled függ, hoyg mennyi idő alatt gyógyul be. A sebeid általában hamar gyógyulnak?

Néha talán ebbeabba beleakad, de egy időután már majd annyira megszokod, hoyg észre sem veszed.


(nekem ajakpc-mnél mondták, hoyg júúj belefog akadni 1000 meg egy dologba és néha nemcsak, hoyg nemveszem észre, de már annyira megszoktam, hoyg azthiszem meg sincs:)

2011. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de elmondtak pár dolgot...

de részletessebben szeretnék inkább tapasztalatokat :))


azt mondták h fülpiszkálóval nem szabad tisztítani mert belemegy a szál és begyulad..


Köszönöm a Válaszokat!


Továbbiakat is várok!

2011. máj. 12. 21:51
 4/4 A kérdező kommentje:

Fertőtlenítem naponta 3x ezekkel:


-Spiritus salicylatus (2%-os szalicilszavas alkolol)-lal

-60%-os Isopropil-ral

2011. máj. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!