Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a tapasztalatok az Il...

Mik a tapasztalatok az Il Makiage ingyenes sminktanácsadásán?

Figyelt kérdés

Mit kell csinálni, szépen sminkelnek ki? kötelező vásárolni utána? megbízható ez a cég, egy bérházba invitáltak és többször rákérdeztek a koromra,hogy egészen biztosan elmúltam-e 20 éves..

mit gondoltok?


2011. máj. 12. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először beszélnek majd a cégről, kb 5 percet, aztán behívnak egy kisebb irodába, ahol rád akarnak beszélni egy 300 ezer ft-os sulit, és mindenáron be akarnak írni a legközelebb induló képzésre, mert biztos össze tudsz szedni addig ennyi pénzt...aztán kapsz egy semmi extra sminket, és ha mázlid van, ajándékba herpeszt is, mert az ecseteket nem nagyon fertőtlenítik, max megtörlik. aztán közlik, h milyen értékű smink van rajtad, amit ha nem veszel meg, akk kb nem is foglalkoznak tovább veled.

Nekem egy ilyen után egy hétig herpesztapasz tartotta össze a számat, és a saját szememmel láttam, h a mellettem ülő csajt ugyanazzal az ecsettel festették, fertőtlenítés nélkül.

2011. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan így zajlik, ahogy az előttem szóló leírta. A bérház, az Andrássy úton van, ott a központjuk. A smink, amit csinálnak neked semmi különös, a termékek jók, de csak akkor éri meg vásárolni, ha tényleg rendszeresen használsz erősebb, színes sminket.
2011. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A bérház gyönyörű, szépen fel van újítva. Velem kb. 20 percet beszélgetett a nőci, aki nagyon szimpatikus volt. Éreztem, hogy várja, hogy rákérdezzek arra, mennyibe kerül a tanfolyam, de nem tettem, játszottam a hülyét.


A sminkről. Hát... Mondta a sminkes lány, hogy kapok egy vékony alapozóréteget, mert az én bőrömre nem is kell több. Annyi alapozót tett rám, hogyha hozzáértem az arcomhoz egy ujjal, akkor az ujjamon vastagon maradt az alapozóból.

A szememre egy sötétlila szemhéjpúdert kaptam- nagyon erős, nagyon vad volt. És ha én valamire azt mondom smink terén, hogy "vad" és "erős", akkor elhiheted, hogy az az is. Szoktam magam erősen, vadul sminkelni, (még lilával is!) de amit, és ahogyan rámkent a sminkes lány... Úgy éreztem magam, mint egy útszéli prosti, akit most vertek rommá. A számról azonnal letöröltem a rúzst, amit kaptam, mert féltem a herpesztől.


Én sem láttam, hogy fertőtlenítik az ecseteket, sőt, néha az egyik lány odaszólt a másiknak, hogy kell az ecset, amiből dolgozol.

2011. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kiss Virág25 ***** válasza:
0%

Nyugodtan menjél el a sminktanácsadásra.

A korodat azért kérdezik mivel a cég amerikai érdekeltségű, és ha még nem múltál el 20 éves,akkor szükséges a felnőtt kísérő.

A "bérház" az Andrássy úton található. Gyönyörű az épület. Vörös szőnyeg,freskó,szőkőkút....

Annyit kell csinálni,hogy elmész és hagyod magad kisminkelni. Közben elmondják milyen terméket használnak és hogyan kell használni.

Szerintem szép smiket készítenek. A lila az a szín,amit ha egyébként nem használsz erősnek tarthatod. A színek élénkek, elég keveset használni belőlük. Ha valami megtetszik meg is tudod vásárolni. Illetve ha érdeklődsz a sminkes szakma iránt, akkor felvilágosítást kaphatsz a képzésről.

Szóval szerintem próbáld ki nyugodtan.

2011. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kiss Virág25 ***** válasza:
0%

És az ecseteket tisztítják,fertőtlenítik.

Lehet azért nem láttátok,mert ez azelőtt történt,mielőtt beültetek a székbe......

2011. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aha... Hát amikor én voltam ott, akkor odaszólt egyik sminkes a másiknak, hogy kell az ecset, amivel dolgozol. Meg is kapta az ecsetet, és fertőtlenítés nélkül sminkelte vele tovább a másik lányt.


A lilával pedig rendszeresen sminkelem magam, de ezt írtam is.

2011. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 egykisfestek válasza:
100%

Lehet, hogy kifogtam azt a sminkest csajt, akinek rossz napja volt, de amin csak lehetett kapva kapott és sértegetett, mikor látta, hogy lepereg csöndben sminkelt tovább, ami egyébként pikk-pakk meg volt, mivel egy egyszerű, de erős sminket kaptam. Az ecsetek sajnos nálam sem lettek fertőtlenítve sem előttem, sem utánam. Mindezek után újdonsült drámai pillantásom mögül figyeltem, ahogy a pénztárnál elém teszik a felkent termékeket, arról nem volt szó, hogy vásárolnom KELL, de arról sem, hogy lehet. Ketten próbáltak puhítani, 30% engedmény ide vagy oda, nem kellenek a termékeik, a MAC minden téren veri őket.

A bértollnokoknak pedig azt üzenem, hogy kicsit kevesebb tömjénnel hihetőbb..

2012. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!