Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Srácnak elmegy még a korrektor...

Srácnak elmegy még a korrektor, alapozó, és egy kis szempillaspirál (esetleg szemceruza)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 09:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
kamu...-.-
2011. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is ő a cicanacis :))
2011. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
na jó igen....a kis kiruccanáshoz kellet volna...tudjátok,ahhoz amikor cicanaci+tunika+balerina+szereztem parókát+?smink
2011. máj. 14. 22:16
 34/36 anonim ***** válasza:

Korrektor azt használhatsz,de inkább csak akkor ha problémás a bőröd.

Az alapozóra azt mondom,hogy okéés,még elmegy de csak akkor ha nincs 'maszkhatása' amit nagyon sok tini elkövet.

De a szempillaspirállal meg a szemcerkával csak kiröhögtetnéd magad,kivéve ha nem emos körökbe mozogsz,mert ott elfogadott,hogy a fiúk festik magukat.

2011. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Egy igazi srácnak SOHA!A pattanásokat és egyéb bőrhibákat nem takargatni kell, hanem kezelni!És akkor nincs szükség 3 cm vastag alapozóra, ami amúgy csak eltakar(nagyjából), de attól még ugyanolyan ronda a bőr.

Ha meg valaki langyi...hát akkor sminkelgessen nyugodtan a tinicsajokkal.De a smink nem férfidolog.

Annyira szánalmas ez, hogy a pasik ennyire elnőiesednek...szűk nadrág, tanga, fülbevaló, rózsaszín póló,smink,festett és vasalt haj...jesszus...Alig van már igazi férfi.

2011. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

XDXDXDXDXDXDADSDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDDASDASDASDASDASDXXDXDXDXDXDXDXDXDDXXDXDXDXD Köszi, szereztetek nekem egy jó estét

Üdv.: Domitilla :'DDDEDDDDDDD

2012. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!