Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a szám alá kicsit oldalra...

Ha a szám alá kicsit oldalra tetetek piercinget és kb 1-2 évig hordom utána ha kiveszem 1-2 órára akkor sminkkel el lehet tüntetni a helyét és az az 1-2 órára nem nő be? és am mennnyi idő alatt nő be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem monroem volt, de nem tudtam eltüntetni a helyét. Már 2 hónapja kivettem, még mindig látszik.
2011. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan benő (sokkal kevesebb mint 1-2 óra) és egy életre ott marad a helye, bárhová csináltatod. Még sminkkel se tudod eltűntetni. Szerintem ha csak 1-2 évig hordod az nem éri meg!
2011. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a snakebite-om helye megvan... de vissza lesz szúrva :) mert az egyiket meghagytam :D nekem kb 2perc után elkezdett összeforrni egyébként :D
2011. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!