Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron megyek piercinget...

Nyáron megyek piercinget szúratni, de négyet egyszerre. Mennyire fog feldagadni a szám? (septum, két darab ajak, ínyfék)

Figyelt kérdés
Biztos, hogy annyit szúratok, mert már 3 éve ezt akarom.. most leszek 15. Tulajdon képen nyáron töltöm be, de már ballagáskor megyek szúratni, szóval nem leszek meg még 15, de nem is szakember szúrja majd, hanem a legjobb piercinges haverom, aki tényleg érti a dolgát! Anyám letudva, apámat leszarom.. csak érdekelne, hogy valaki szúratott-e már négyet egyszerre.., és ha igen, nagyon fájt e.
2011. máj. 21. 09:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Legalább két hétig úgy fog fájni, hogy nem lesz kedved még gondolni sem ilyeneket a szüleidről.
2011. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pc is elég nagy rizikó (kilökődik-e vagy sem stb stb). Inkább szúrasd szépen sorba őket, várd meg mindig míg az egyik meggyógyul.
2011. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A szád olyan lesz mintha plasztikáztak volna, az ínyféked majdnem biztos hogy kiszakad, a septum gyógyulási ideje több mint 1 hónap. Te tudod...
2011. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

akinek ennyi esze van és 14 évesen ilyen nagy pofája, az megérdemli, hogy sírva menjen majd kiszedetni, miután beszélni nem tud majd a sok fémdarabtól.

vagy a piercinges haverod majd törli a gennyet is a szádról ha jól begyullad?

inkább utána kellene nézned, mivel jár EGY piercing belövése és utána tetetni bele egyszerre 4et...ez nem normális dolog sztem.

most vagánynak tartod, de pár év és égőnek fogod tartani saját magad.

2011. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
fejedet nem akarod így keresztül szúrni még esetleg 5.-nek?
2011. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szabadna négyet egyszerre, nem tudnád 2 alkalommal? Igaz, hogy kétszer annyi szenvedés, de enyhébb. Nem lesz feldagadva az egész szád.
2011. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanmár a mai világban nem nevelik a gyereket, bármit szabad neki... 14-15 évesek már agyon vannak pczve és tetoválva, ja és nem divat a normális hajszín, szal erről ennyit. De b@sszák meg 14 éves kisgyerekeknek ilyet megengedni.. Egyszer elbeszélgetnék ilyen szülőkkel milyen jövőt képzelnek a gyereküknek.
2011. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
ha normális az aki majd átlövi neked, akkor eleve meg se fogja csinálni egyszerre. mert ha nem ma kezdte a szakmát akkor annyit ő is tud, hogy se beszélni se enni se inni nem fogsz tudni majd :)
2011. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem szólónak. aki tényleg érti a dolgát, az nem szúr egyszerre négyet. először egyet, és ha nem lökődik ki, semmi baja nem lesz, jöhet a többi. ha három évet vártál plusz egy hónap semmit nem jelent.
2011. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 hot_kiss ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék a neveltetésedre.. Nade énis csatlakozom. Nekemis van pc-m, mielőtt itt oltogatnál, hoyg pc nélkül pofázok..

Csináltasd meg kétszer. Először a két ajkat, aztán a septumot és a féket. Nekem is spanom bökte, megbízok benne, érti amit csinál, dehogy úgypofán röhögne meg csapkodna ha egyszerre akarnék négyet, hogy sohatöbbet nemmernék rágondolni.

Nekem mostvan féléve EGYDARAB ajakpc-m, most szeretnék egyet a nyelvembe, de anyám hallani se akar róla. Arról meg ne is beszéljek, hogy apámnak még említeni se mertem. HA neked ilyen szüleidvannak, hogy 14évesen KAPÁSBÓL4 pct megengednek neked, hát gratulálok az eszükhöz..

2011. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!