Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron megyek piercinget...

Nyáron megyek piercinget szúratni, de négyet egyszerre. Mennyire fog feldagadni a szám? (septum, két darab ajak, ínyfék)

Figyelt kérdés
Biztos, hogy annyit szúratok, mert már 3 éve ezt akarom.. most leszek 15. Tulajdon képen nyáron töltöm be, de már ballagáskor megyek szúratni, szóval nem leszek meg még 15, de nem is szakember szúrja majd, hanem a legjobb piercinges haverom, aki tényleg érti a dolgát! Anyám letudva, apámat leszarom.. csak érdekelne, hogy valaki szúratott-e már négyet egyszerre.., és ha igen, nagyon fájt e.
2011. máj. 21. 09:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
jajj.... belegondoltál hogy felnőtt korodban hogy fogsz kinézni?? na mindegy... amúgy én is csatlakozok az előttem szólókhoz tulajdonképpen újat nem tudok írni.. de nekem is volt, megbántam kivettem.. amúgy 4egyszerre tényleg durva. inkább mással tűnj ki. ezzel már úgysem tűnnél ki szerintem..
2011. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
az ínyfékről már nem is beszélve.. most komolyan... tényleg átszurathatnád az egész fejedet is:D vagy a combodat... na mindegy.
2011. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy a pc-s haverod érti a dolgát. Ha tudná, hogy te egyszerre 4-et akarsz böketni, akkor jól kiröhögne és elküldene a búsba. Egy normális pc-s se vállalja el ezt, akárkihez mész, aki meg mégis, annak csak gratulálni tudok.

Az egészséged is rámehet, inkább csak bökess 1-et nézd meg hogy bírod, gyógyuljon meg, aztán jöhet a többi. A szüleidnek is csak gratulálni tudok, hogy ezt megengedik neked, gondolom ki is fizetik.....

2011. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Bocs hogy belekötök, de ez nem bökés hanem szúrás! és hidd el te mondod az első után hogy várjunk a többivel. nagy a szád pedig egy pcd sincs. azt se tudod milyen érzés mikor szúrják.
2011. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De basszus, miért kell bunkózni mindenkinek? Ez hobbi? Vagy? Nem ismertek..,az első válaszadónak üzenem, hogy a szüleimet sem ismeri, akik egyáltalán nem törődnek velem. Szint úgy apám, ahogy anyám is. Azt hiszem így talán érthetőbb, miért beszélek így a szüleimről.. A fájdalmat tűröm, hisz volt már, hogy 7 tűt szúrtam a lábamba egymás után, meg már volt ínyfékem is 1 hónapig, ajak pc-m is, amit szintén én szúrtam. Szóval a fájdalom az nem érdekes.., a dagadástól félek jobban. A szervezetem hála istennek elég befogadó, szóval szerintem azzal sem lesz baj. Várni meg nem bírok, mert ahogy feljebb írtam már, 3 éve betegesen vágyom piercingekre! Sokra! És hot_kiss, én nem oltogatok senkit, amint látod mások oltogatnak engem, jól fogadom a kritikát, és nem kapok semmit szívre.. talán neked köszönöm eddig legjobban válaszod, mert te vagy eddig az egyetlen, aki normálisan, oltogatás nélkül írt.. Nem akarok valahogy megbékélni ezzel a kétszer szúratással.. ,szerintem nem is fogok. Azért köszönöm.. esetleg ha meglesz, majd írok, hogy mennyire dagadt fel, hogy örüljetek..
2011. máj. 22. 14:01
 16/21 davaj válasza:
0%

Felháborító!


Mielőtt visszapofáznál nekem, NINCS pc-m és NEM is lesz. Szóval, ha valami bajod lesz a válaszommal akkor fikázhatsz, hogy tapasztalatlanul írok. A báráti körömben, se a családi körömben nincs egy PC-s sem, de az bíztan állíthatom, nagyon lenézzük azokat, akiknek már kettőnél több van... Milyen meggondolás vezéreltet arra, hogy több legyen a fém az arcodban, mint a hús. Ha te lennél a lányom, biztos, hogy jobban be dagadna a kelleténél, mert ha hazajönnek ennyi fémmel a pofádban, úgy agyon vernélek, hogy magától a PC-szótól beteg lennél.



Bocsánata a magamfajta válaszolási módért, de az ilyen divatmajmok kihozzák belőlem az "állatot"



Ha fiút akarsz majd magadnak találni, akkor szerintem gyorsan abortáld ezt az ötleted.



Üdv.

2011. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves davaj! Köszönöm a JÓ ÉGNEK, hogy semmi rokoni kapcsolatom nincs veled!!! Úgy látszik kegyes volt velem az Isten, amikor a szüleimet osztogatta, bár ezek se jobban, hiszen elhanyagolnak..


A fiúzással meg nem lesz gondom, mert hozzám hasonló pasit fogok keresni, aki tele van lövetve piercingekkel, fültágító és egyéb! Kaptam már visszajelzéseket, hogy ők biztosan rám hajtanának. Ha lenne piercingem, ha nem. Biztos nekik is azt mondták, hogy "Neked úgysem lesz barátnőd, ha tele szúratod az arcod piercingekkel!" - de én magasba nyújtott karral jelentkezem értük!

Gondolok én itt az ilyen kinézetű pasikra: [link] - na szerintem Ő. Ő durván szexy!!! Csak kár, hogy nem ismerem!


Szóval ne hidd azt, hogy mindenki elítéli! Főleg nem pasik közül!

2011. júl. 5. 14:42
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Igazából, ha leszarnak a szüleid, akkor inkább pszichológushoz fordulj mint piercerhez. Mert ez a sok faszág azért van, mert otthon nem érdekled még a kutyát se. Már ne haragudj... 15 éves vagy. Szerinted, hogy fognak felvenni bármilyen iskolába agyon pc-zett pofával?? Persze, tudom h ilyenkor ez cseppet sem érdekli az embert. És én sem vagyok sokkal idősebb nálad. És nekem is volt egy időben az álmom a sok piercing és tetoválás. De aztán, megtanultam relatívan gondolkodni, épp ésszel. És így szerintem sokkal többet fogok nyerni az életben, mint Te aki majd veszítesz. De ez a te életed. És a kérdésedre válaszolva. Ha voltak pár pc-id. Akkor minek teszed fel azt a kérdést, hogy be fog-e dagadni... Ezek szerint tisztában vagy vele. Na csumpa.
2011. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem fájt. Nem dagadt be a pofám, és immár egy snakebite, septum, ínyfék és nyelvfék piercinggel rendelkezem. Fülemben a harmadik lyuk tágesz (1,3cm) és ez mellett végig van szúratva a fülem.


SZEVASZTOK!!!

2011. szept. 28. 21:02
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor. most. biztos g*ci büszke vagy magadra :'D huuu de menő itt vki ;)
2011. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!