Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez szép tetoválás?...

Szerintetek ez szép tetoválás? Mit változtatnátok rajta?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 1. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen szép. :) A helyedben lefuttatnám a mintát végig a combomon is
2011. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szinesben talán szebb lenne
2011. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én még csak tervezem ezt a mintát, de már hónapok óta belevagyok szeretve:D

Mennyibe kerülhet kb?:S

2011. jún. 1. 23:26
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Biztos nem lesz olcsó egy szép-igényes munka,de kizárólag profival csináltasd,mert egy életen át rajtad lesz.

2011. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik így ahogy van. sztem sok lenne ha még a combodon is lenne.
2011. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hú, nekem nem tetszik. Max egy kis tetovát tudnék elképzelni, amit simán el tudok rejteni.
2011. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szép, de baromira klisé már, ráadásul ha beírod keresőbe hogy side rose tattoo, kb 60x dobja ki ugyanezt a képet. sajnos a virág meg a kacskaringós minta hiába szép és csajos, de nem különleges :(
2011. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Én egyáltalán nem szeretem a tetoválást, nem is rakatnék magamra, de a mintáról szívesen írok véleményt. Ha jól meggondoltad, akkor hajrá!
2011. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok oda az ilyen tetoválásokért, de ez így nekem nagyon tetszik. Szerintem színesben idétlen lenne és ez így pont elég. Ennél több már nem kell.

De lehet hülyeség, de szerintme ez sötét hajú lányokon szexibb, mint mondjuk egy szöszin...

2011. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de sajnos tényleg nagyon sok mindenkinek van már ilyen, vagy ehhez hasonló.
2011. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!