Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemhez (hajam is...

Barna szemhez (hajam is barna) jól állna ez a szemfesték kombináció?

Figyelt kérdés

Láttam egy lányt is kifestve és szép volt..méghozzá a sárga és zöld kombináció, de nem rikítós, hanem olyan egybe olvadós...HM?

Továbbá még milyen színek illenének?

A barna szemfesték túl egyszerunek tunik és nem is szeretem, csak a barna szemtust. Fekete szemtus illene amúgy? Félek kipróbálni, mert amíg nem sül le az arcom, alapból világosabb :)

Amúgy még a szürke és a rózsaszín kombinációt szoktam használni.

Sárga-zöld is jó lenne?De csak krémes szemhéjfestékkel tudom elképzelni. És milyen ceruzával húzzam ki a szemem ilyen esetben?

Koszi a válaszokat


2011. jún. 2. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A sárga-zöld szerintem inkább kék szemhez megy, de árnyalattól is függ, sok minden mástól is. A fekete tus viszont mindenkinek jól áll, a fekete mindenhez megy.
2011. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi,

varom a tobbiek velemenyet is! :)

2011. jún. 2. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én világos barna hajú, barna szemű lány vagyok, és nekem jól áll a zöld és a sárga úgy, ahogy leírtad. De egyébként a zöld és a sárga is nagyon jó a barnához, csak nem minden árnyalatuk passzol. Ha sötétbarna hajad és szemed van, akkor lehet, hogy ahhoz túl világos, de azért én kipróbálnám a helyedben (ha tudsz valakitől kölcsönkérni, vagy teszterrel megpróbálod a drogériában), mert lehet, hogy mégis nagyon jól áll. El tudom képzelni.


Nekem nem krémes szemhéjfestékem van, hanem por alakú, de azzal is szépen meg lehet csinálni, csak macerásabb. Én ahhoz nem szoktam szemceruzát használni, úgyhogy nem tudom, milyen illene hozzá, de nem lehet rossz egy nagyon vékony csíkban barna vagy esetleg fekete tussal vagy ceruzával.


Egyébként nagyon sok árnyalat jól áll a barnához, van olyan ismerősöm, akinek középbarna haja és szeme van, és már mindenféle színűvel festette ki a szemét. De ez attól is függ, hogy milyen árnyalatú a hajad és szemed színe. Úgyhogy szerintem nem is lehet meghatározni, hogy milyen színek állnak jól, mert egy szín különböző árnyalatai teljesen máshogy állnak. Viszont az biztos, hogy a fekete mindenkinek jól áll, és ami még nagyon jó a barna hajhoz, szemhez, az egy élénk lila árnyalat.

2011. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a hosszu es hasznos kommentart ;)
2011. jún. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!