Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon hogy kell felrakni úgy...

Otthon hogy kell felrakni úgy a műszempillát, h szép legyen?

Figyelt kérdés
Nehéz? Soros v tincses a jobb? Volt már valakinek vmi rossz élménye ezzel kapcsolatban?
2011. jún. 2. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már mind2 soros is meg tincses is.

A véleményen,a tincses természetes hatást kelt4-5napig bírja(nekem egyszer volt ilyenem)a soros,sokan azért választják inkább a szálasat/tincseset,mert természetesebb a hatás,de napjainkban már nagyon szép soros szempillákat lehet kapni:)Szintén 3-4napig bírja,ha jól van felrakva újból is fel lehet rakni.Nekem a soros jobban bejött.

Azt,hogy hogy kell felrakni arról nem tudok mit mondani,mert nekem kozmetikus rakta.A neten találhatsz csomó ilyen videot,vagy ha van egy ügyes kezű bnőd őt is megkérheted,hogy rakja fel neked.Nagyon fontos,hogy ó minőségű ragasztót használj,ez határozza meg.hogy meddig marad meg:)

2011. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!