Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok olyan alapozót, ami...

Írnátok olyan alapozót, ami szinte vagy egyáltalán nem látszik a bőrön, de mégis jól fed?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Clinique
2011. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Astor HD. Folyékony, nyomogathatós feje van, szerintem nagyon jól fed és jól el lehet kenni . :)
2011. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Maybelline Affinitone
2011. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Max Factor Colour Adapt
2011. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
boujouis sleep effect!
2011. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Vajon azért írt eddig mindenki mást, mert mind jó?

Akinek esetleg más a véleménye, az megírhatná azt is.


Én pl. a Maybelline Affinitone-t már próbáltam. Szépen fed, de eléggé látszik a bőrömön.

Olyat szeretnék, amit észre se vesznek rajtam. Van ilyen? Nem szeretem, h látszik, viszont sokkal szebb az arcom, ha lealapozom.

2011. jún. 9. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a vichyt használtam évekig,és évekig azt hitték a barátnőim hogy nem használok alapozót,szóval ezt merem ajánlani....most a clinique-t használom,ez is van olyan jó,mint a vichy!
2011. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem elég problémás a bőröm, szülés után valószínűleg vmi hormonálisan megváltozott (bőrgyógyász se nagyon tudott mit kezdeni velem, hiába Roaccutan,...)

Próbáltam sokmindent, az itt felsoroltakat is,... A legdrágábbakat, mindenféle kivitelben (por állagú ecsetes, vastag rúzsalakú, folyékony pumpás, kinyomós, mindent... Legalább 30.000 Ft értékű alapozó lapul a fiókomban most is, de csak 1-et használok: Clinique Perfectly real make up (SHADE 02 (P)) + Clinique clarifying powder makeup, ha otthontól távol kicsit helyre kell pofozni a "homlokzati vakolatot".

Lehet h azért találtam meg nagyon nehezen, mert igen világos, porcelántónusú a bőröm, nem tudom. De ez bevált. Fényes nappal is.

(Volt anno egy olyan Manhattan kőpúderem, amit nedves szivaccsal is lehetett használni, akkor krémes állagú, nagyon finom alapozót kaptál. Húúúú, azt nagyon szerettem, de mivel - szerintem - lejárt a szavatossága, szanáltam, és azóta nem találkoztam boltban vele mifelénk:-(((((()

2011. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Maxfaxtor Xperience
2011. jún. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
NYX The Make-up SPF/FPS 15
2011. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!