Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudtok az industrial...

Mit tudtok az industrial piercingről?

Figyelt kérdés
Mindent szeretnék róla tudni,köszi :)
2011. jún. 9. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fájdalmas, sokáig gyógyul(hat), de írj konkrétabb kérdéseket, mert így nehéz.
2011. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mikor érdemes csinálni? /tél,nyár,stb./

Hogy kell ápolni?

Egyenlőre ennyi,köszi :)

2011. jún. 9. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyon strandmániás vagy, akkor inkább nyár után, egyébként csak arra kell figyelni, h a hajad ne akadjon bele. kezelés pedig annyi, h naponta párszor fertőtleníted.erre jó a betadine, vagy valamilyen bőrfertőtlenítő.
2011. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
hm. magamnak csináltam meg, a szúrás nem fájt, utána kb 2 hétig volt kellemetlen főleg amikor beleakadt a hajam meg nem tudtam azon az oldalamon aludni.. betadine-nal elég fertőtleníteni naponta egyszer, célszerű ha este csinálod. 1 hétig nem szabad forgatni, max tologatni, ezért jobb ha egy picivel hosszabbat tetetsz/teszel bele az elején. kb ennyi :D
2011. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
jah és még annyi, hogy télen a legjobb, mer gyorsabban gyógyul, de ha nagyon akarod lehet nyáron is, csak akkor jobban kell kicsit figyelni rá
2011. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Fogós kérdés,veszélyes.

Fájdalmas,begyullad nagyon,vadhús nőhet rá,és vigyázni kell vele nagyon a kezelési időbe,cserélgetni nem szabad,de a kezelést adjad neki ezerrel,betadine,alkohol,octenisept nagyon jó még rá,azt csak fújni kell.

Bármi kérdésed van,csak szólj.

Nekem is van ám :)

2011. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van.

Fontos hogy jó piercinges szúrja mert könnyű elszúrni, ha nem megfelelő a szög, vagy túl vékony a bőr, akkor könnyebben elfertőzödik, nehezen gyógyul.

Nagyon könnyen keloidos lesz, ha hajlamos vagy rá, akkor még elfertőződnie se kell. Ha megnézed, minden második gyógyult industrialon vannak ilyen kis dudorok:

[link]

Nem fáj, nem heges, csak egy dudor ami esetenkét sötét színű, néha viszket.

Durvább esetben ilyen:

[link]

Erre jó a Contratubex gél vagy az Oxycort spré, ami eléggé lassan de leviszi a duzzanatot.

A teljes gyógyulási idő a porc és a két pontos összeköttetés miatt általában 1 év, de kb. fél év minimum. A hajad beleakadhat, ilyenkor jól meg is tépheti a friss heget. Aludni tényleg nem fogsz tudni rajta.

Eléggé szívás, de ha tudsz rá vigyázni akkor megéri.

2011. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt, begyulladt, fájt, nem gyógyult, és nem tudtam kiszedni. végül ügyeletre kellett mennem, h szedjék ki, mer annyira fájt, h magamnak nem tudtam. amugy rohadt jól néz ki- :D
2011. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a sok választ :)

Ment mindenkinek a zöld kezecske

2011. jún. 10. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van. :)

Amúgy igen, inkább télen csináltasd.

De találtam egy oldalt, vannak rajta tanácsok, meg ilyesmik: [link]

2011. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!