Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » írnátok KÜLFÖLDI drogériás,...

írnátok KÜLFÖLDI drogériás, vagy olcsóbb kategóriás sminkcuccokat?

Figyelt kérdés
max 3000-4000
2011. jún. 11. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen külföld attól függ... Én itt Angliában is miss sporty-t használok, de van olyan, hogy collection 2000, abból szempillaspirálom van, meg beauty uk, amiből körömlakkom, de sztem árulnak ők is mindent. De a 3000-4000 az drogáriás szinten itt sem az olcsóbb kategória, mert sima drogériában itt se árulnak azért mac-et... Tehát kb loreal, astor, maybelline, burjois, tehát azok vannak, mint otthon. Meg van nivea is, ami sztem otthon mint sminkcucc nemnagyon. Kb ennyi. Amúgy otthon se árulnak magyar termékeket a drogériákban (főleg mert nincsenek magyar sminktermékek).
2011. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!