Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg ciki, a Lora sminkcucc...

Tényleg ciki, a Lora sminkcuccokat használok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:57
1 2
 1/15 Darcy01 ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne ciki?
2011. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Csak kaptam pár megjegyzést rá, hogy tönkre vágja a bőrömet, mert olcsó, meg inkább ne sminkeljem magam, ha nincs pénzem normális dolgokat venni.

Mellesleg egy alapozót, púdert, korrektort, tust, szemceruzát, szájfényt és szempillaspirált 1700 Ft-ért vettem...

2011. jún. 14. 19:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan szó, hogy ciki. Mindenkinek más a normális. Ne adj más véleményére! Ha erre van pénzed, vagy ezt szereted akkor használd!
2011. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, de tényleg eléggé elrontják a bőrödet. ha másba nem tudsz, de legalább alapozóba válts valami márkásabbra :)
2011. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miss Sporty egy fokkal jobb?
2011. jún. 14. 19:11
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
A Miss Sporty az elég jó.:)
2011. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a Miss Sporty, főleg alapozóügyben, pocsék. az Essence sokkal jobb, és egy árkategória.
2011. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én is inkább az Essence-t ajánlom, jó áron jó minőség :) nekem szinte az összes sminkcuccom onnan van és nem csalódtam még, ár a körömlakkok nem jönnek be annyira, viszont a Miss Sporty lakkok kifejezetten jók :D
2011. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én kaptam ilyeneket,és ki is próbáltam őket. Nem ciki,és nem is ár kérdése a minősége,de pl én nem használom a szempillaspirálját, és a tust mert egyszer kipróbáltam és kisült a szemem. :D

Valamint én vettem egy körömlakkot,az hihetetlen rossz,a körmömmel együtt lehet csak leszedni kb. :D Így azt sem használom.

Az egyetlen amit használok tőlük,az a szeméjfesték, mert nagyon szép színe van,de azt is ritkán ,mert begyullad tőle a szemem.

Szóval nincs olyan ,hogy ciki és pl az ár sem számít,mert én valószínűleg érzékeny vagyok erre a termékre.

Ellenpélda,hogy pl használtam clean&clear cuccot,és utána 2 ÉVIG jártam bőrgyógyászhoz és szedtem gyógyszert hogy rendbe hozzon. Pedig az elvileg "normális" ,és nem is olcsó, az igaz hogy nem is a legdrágább,de akkor is.


Soha nem használok drága és márkás sminkcuccokat,de még egyszer sem kaptam kritikát akár a sminkemet ,akár a cuccaimat illetően.


Azt ajánlom ,ne a Lorát cseréld le,hanem az ismerőseidet selejtezd. ;)


18/L

2011. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok: azt én is ajánlom ,hogy az alapozóval vigyázz. Mert most egy szempillaspiráltól max begyullad a szemed,de ha lealapozod magad valamivel ,ami árt a bőrödnek ,abból bajok lehetnek. De ez is olyan,hogy ha eddig nem volt vele bajod ,akkor használhatod.

Körömlakkból pedig nagyon jó a Miss Sporty ^^

2011. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!