Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg ciki, a Lora sminkcucc...

Tényleg ciki, a Lora sminkcuccokat használok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 15. 06:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki én meg pont ilyen márkájú cuccokat keresek :) az alapozót azt én sem ajánlom, de ha a többi bevált akkor oké!
2011. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én is használok lora cuccokat...szemhéjfestéket pl...sőt a szempillaspirálját is szerettem..sztem cseppet sem ciki:) van drágább cuccom is...meg ilyen olcsóbb is:) ami beválik hát beválik:) örülök h ha nem kell drágán megvennem :)

22l

2011. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én imádom a termékeiket. :DD Főleg az alapozót és a szemhéjtust. :)))
2011. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem ciki, én ezt a szót nem használnám rá, viszont tényleg vigyázz vele! Volt, hogy használtam pár éve Lora alapozót, nos lett egy ciszta az arcomon, amit ki kellett műteni. Nem állítom biztosra, hogy az alapozó okozta, de benne van a pakliban. Azóta nem sajnálom a pénzem a márkás alapozókra. Szerencsére a plasztikai sebészem elég szépen megoldotta a problémát, alig látszik a helye, észre sem szokták venni, de járhattam volna rosszabbul is. Meggondolnám a helyedben kétszer is. Ha jól gazdálkodsz vele, sokáig használhatod. :)
2013. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!