Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ehhez már profinak kell...

Ehhez már profinak kell lenni, hogy mindig ugyanolyan legyen a sminkje valakinek? Nem fárasztó már egy idő után?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnő a suliba 30éves,mindig sminkeli magát ez látszik rajta,olyan lyukacsos az arca ezért az alapozót olyan könnyen észre lehet venni rajta. Már többször megfigyeltem,hogy úgy sminkeli magát,hogy észre se lehet venni semmi változást,olyan mintha valaki sminkbe lenne egész nap és mindig pontosan minden ugyanolyan az arcán. Az alapozó a nyakáig,barack színű szemhéjpor,tusvonal szempillaspirál. Vagy ehhez profinak kell lenni?:)
2011. máj. 25. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
arra nem gondoltál, h csak ez áll jól neki?:) egyébként én is mindig ugyanúgy sminkelem ki magam (most, hogy így olvasom:/) kihúzom a szemem, egy kis spirál és ennyi (:
2011. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de rájöttem :D csak téll olyan mintha izé..:D
2011. máj. 25. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mizé? A legtöbb nő a hétköznapokra évek óta ugyanúgy sminkel. Nekem pl. ki van húzva feketével a szemem. Full kómásan is ki tudom már úgy festeni, mert rutinból megy. Valsz nála is ez a helyzet.
2011. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy 30 eves nonek mar masok a prioritasai mint egy tizenevesnek. gondolom nem fog azert felkelni 1 oraval korabban hogy elkeszitsen valami profi sminket tehat ugy sminkel ami jol all neki hamar megvan es egyszeru. a tag porusoknak meg semmi koze a sminkeleshez az orokletes dolog.
2011. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!