Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen idióta szemhez milyen...

Ilyen idióta szemhez milyen smink állna jól?

Figyelt kérdés

Szóval nincs valami szép szemem olyan szempontból, hogy a szemöldököm elég közel van a szemhéjamhoz, nincs szép íve, majdnem, hogy tök egyenes. A szemem színével nincs bajom, szürkés-kékes.

Szemceruzát, és szempillaspirált szoktam használni, de szeretnék kicsit újítani, egy kis pluszt, persze nem esni túlzásba, valami kis szolidat!

Szemhéjtus nem igazán vált be, nem tudom szép egyenesre kihúzni vele úgy, hogy ne is legyen túl vastag.:S


Linkelhettek is, ha gondoljátok!

Előre is köszi!


20L


2011. jún. 24. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnál linkelni egy képet róla esetleg? Úgy talán könnyeb lenne
2011. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem menjél be egy douglesbe és ott adnak tanácsot. ott úgyis jobban tudnak segíteni mint mi látatalanban..
2011. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik így a szemöldököd, szedesd ki egy szakemberrel, szép íveltre. Szemceruzát bedig csak alulra használsz? Vagy a szemhélyadra is? Mert ha oda is, az jól tud kinézni például. A szemhéjtus használata pedig csak gyakorlat kérdése, először nekem sem ment. Ezért ajánlom először föntre is a ceruzát.

20/L

2011. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sajnos nekem alapból nem olyan a szemöldököm, hogy szép ívesre ki lehessen szedni, legalább is olyanra, mint ami nekem tetszik!:S

Képet bocsi, de kizárt, hogy feltegyek erre az oldalra, még a szememről sem:)

2011. jún. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!