Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldöktetoválással kapcsola...

Szemöldöktetoválással kapcsolatban van valakinek rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon világos a bőröm és a hajam. A szemöldököm pedig alig látszik. Teljesen üres az arcom, ha nem festem ki magam. Mi tegyek ?
2009. márc. 26. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Akkor az a legrosszabb dolog amit tehetsz hogy tetovált szemöldököt csináltatsz.Az alapból nem szép,olyan mű,túl erős a színe.Meghát ugye kikell szedni a szemöldöködett hozzá aztán az meg vagy vissza nő vagy nem.Inkább szemceruzával fesd ki,vagy kozmetikussal szükség szerint festesd be.
2009. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen megcsinálja a tetoválást egy ügyeskezű hozzáértő. Én mindenképp ajánlom, hiszen sokkal kényelmesebb módszer, mint minden nap festegetni. Ha nem tetováltatod az egész szemöldököd, akkor nem kell kiszedni. Elég csak satíroztatni, és ez nagyon szép és természetes hatást kelt. Nagyon fontos a megfelelő szín megválasztása, mert ha túl sötét, akkor valóban mű hatást kelt majd, de ha egy kellemes világosbarnát választasz, ami illik a hajadhoz és a szemöldököd színéhez, akkor nagyon elégedett leszel az eredménnyel. Én a természetes fekete szemöldökömet tetováltattam, de csak satírozást csináltunk, és nem is látszik egyáltalán, csak szebb az íve és hosszabb. Nem bántam meg, nagyon szeretem, mert jól mutat, pedig nem is látszik.
2009. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És Bp.-n hol érdemes megcsináltatni? És kb mennyi?
2009. márc. 26. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van szemöldök tetoválásom, és nagyon feldobja a z arcom! Azt mondják hogy nagyon jó áll! Nekem 15.000-ért csinálták.
2009. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!