Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing, Hogyan...

Köldök piercing, Hogyan vegyem rá anyumat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Apum megengedte hogy legyen köldök piercingem de anyum elég szigorú és tőle még nem kérdeztem. Hogyan vegyem rá anyumat hogy megengedje?

Ötleteket kérek szépen


2011. jún. 29. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

én kompromisszummal vettem rá őket.

felvételik után megegyeztünk,hogy ha felvesznek vagy az első,vagy a második iskolába,amit bejelöltem,akkor megcsináltathatom.felvettek,két nap múlva már meg is volt:D

2011. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?mert ha ilyen kis 12-13,akkor nem csodálom,hogy nem engedi anyukád..
2011. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2011. jún. 29. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
én is szeretnék, nekem anyum engedi apa nem... 15/L
2011. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te hány éves vagy?:D
2011. jún. 29. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor én ezt feltettem, anyám reakciója ennyi volt: Mikor szúrjam?:D

15/l

2011. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül október közepén jutott eszembe,hogy megcsináltatom.Már kb. 1 éve szeretnék.Nagy nehezen rábólintott,és szülinapomkor megcsináltattam.:) 14/l
2011. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg anyudnak hogy belehalhatsz,de ha nem akkor is elkaphatsz egy kis életre szóló nyavaját.ezután tuti megengedi.Ha én a lányomon meglátnák ijet, még a fejét is letépném.
2017. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!