Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen korrektort ajánlanátok?

Milyen korrektort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen folyékonyat szeretnék. Most avonos van, de nem tudom rendesen eldolgozni, mert hamar megszárad és jobban szeretném ha nem lenne egybe az ecsettel.
2011. júl. 1. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

tudom, hogy írtad, hogy folyékonyat szeretnél, de szerintem sokkal jobb a szilárd.. én nagyon olcsón veszek a dm-be ilyet, és nemlátszik meg a nyoma.. vagyis teljesen el leht dolgozni..

de ha neked az jobban bevállt..:)

2011. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is inkább a szilárdat ajánlanám. A folyékony nekem sem sikerül olyan szépen mint a szilárd. Egy próbát megér szerintem:)
2011. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Asszem a bourjoisnak van olyan folyékony korrektorja, aminek a végén nincs ecset. Müllerben lehet kapni.
2011. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!