Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó minőségű korrektort keresek...

Jó minőségű korrektort keresek, ajánlanátok olyat, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Szemem alatti sötétlila(állandó jellegű:)karika eltüntetéséhez keresek jó korrektort.Valami sárgás árnyalatúra gondolok,azt hallottam lila karikákra az a legjobb.Tudnátok ajánlani valamit?Ár mindegy,csak fedjen alaposan.Ami már volt és nem jött be:Manhattan Cover Stick.Köszi:)
2010. márc. 9. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem bevált Avontol a Color trendes :D olcsó is,jó is :D
2010. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Márkát sajna nem tudok, de érdemes ecseteset venni.

[link]

2010. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Estée Lauder.Magasabb árkategória.Azt mondod megéri befektetni???

2010. márc. 9. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a Vichy alapozó jött be! Olyan mintha semmi nem lenne az arcomon pedig van ám!:D Szépen fed és takar:) Szerintem nagyon megéri,nekem is karikásak a szemeim és teljesen elfedi! Egyszerűen szuper termék. Ha esetleg te is ezt választanád rem. neked is segít:)

[link]

2010. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmm,köszi szépen,igazából az a gond,hogy nem szeretem a folyékony alapozót,zavar,hogy rajtam van,most por állagút használok,Lorealt,de az nem fedi el a lila karikákat.Lehet,hogy megpróbálom azért.Köszi
2010. márc. 10. 13:26
 6/11 anonim ***** válasza:
13: 18 nekem is ugyanilyen alapozóm van és tényleg tökéletes. amúgy nem Estée Lauderre gondoltam konkrétan, csak, hogy ecseteset vegyél. De egyékbént érdemes magasabb árkategóriájúba befektetni.
2010. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül egy ilyen vichy alapozó?:)
2010. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4000- 5000 forint. nem tudom már pontosan melyik, azt hiszem 5000.
2010. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Essence forget it! 3in1 korrektor
2010. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem van egy rimmel hide the blemish concealer, ez elvileg pattikra jó, de egy újságban volt hogy szem alatti karikákra is lehet használni, mert nagyon jól fed (ezt mondjuk nem használom, mert nem jó árnyalatot vettem belőle, de ha jó színt veszel biztos szuper :P). és van még egy maybelline pure cover stick, szerintem ez is nagyon jó.
2010. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!