Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én lennék hülye? A fogékszer...

Én lennék hülye? A fogékszer piercing? (tehát fúrnak egy lukat a fogadba? )

Figyelt kérdés
Egyik nap a suliban szóba került, hogy a barátnőm majd lehet, hogy csináltat fogékszert. Mondtam neki, hogy mivel csak egy kis kő amit odaragasztanak, lehet, hogy majd én is kipróbálom. Erre jól ki lettem oktatva, hogy az nem "gagyi kavics" hanem piercing, és ki fogják lukasztani a fogát. Én persze már nem mertem mit mondani. Csak a neten nézegettem, és itt csak egy kis kő, amit odaragasztanak. Na most, hogy is van ez? Szerintem egy kis hülyeségért nem lyuggatják ki a fogat. Vagy mégis?
2009. márc. 28. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igaza van mindkettőnek, mert van amit fúrnak és van amit csak ragasztanak!


én bizIsten nem lyuksztanám ki ezért a fogamat, jó a ragasztós is - minimum 1 hónapot tart és csak 100 dinárba kerül (szerbiai vagyok)

2009. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Lyukat fúrnak vagy ragasztják, a ragasztott nem annyira tartós.

Egyik barátnőmnek volt, messzebbről úgy nézett ki mintha rohadna a foga, vagy mákos lenne. Nem értem minek ez az embereknek:o)

2009. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő létezik, itt egy fogorvosi leírás/javaslat:

[link]

2009. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Inkább ragasszák ha már a divatot akarod követni:( mert nemcsak,hogy kifúrják a fogadat de a fogzománcot is nagyon megvékonyítják...Ezáltal sokkal sérülékenyebb lesz a fog.És tényleg úgy néz ki mintha valami ételmaradék maradt volna ott...elég kínos amikor szólsz,hogy valami van a fogadon mosd meg légyszí..és kiderül,hogy kis kövecske....
2009. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Divat? Áhh nem azért szeretném az ékszert. Csak sajna rábeszéltek. De tudjátok mit? Nem hagyom magam! Nem érdekel a fogékszer. Csak azért vonzott magához, mert imádom a pici, csillogó kövecskéket :)
2009. márc. 28. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg pláne eszedbe ne jusson szétfuratni az ép fogadat!

ekkora ökörséget nem is értem, hogy követhetnek el maguk ellen.

különben is, a fogpsz sztem nem szép, tök zavaró, hogy van ott vmi...

2009. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugy 1 hónapja esett le,és birta 7hónapig...(ragasztott):D összesen 3000 volt...szépen csillogott,és tervezem a következőt:) amugy semmi helye nem maradt
2009. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


imádom^^ másfél éve fenntvan pedig csak ragasztott =)

2010. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
barátnőmnek 3és fél éve fennt van és azis ragasztva van!
2010. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!