Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Ezt használhatom?

Műkörmösök! Ezt használhatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék építeni magamnak porcelán műkörmöt, és nagy gondban vagyok ezzel az UV-lámpa kérdéssel.

Mert porcelánhoz nem igazán kell UV-lámpa, de a végén a fényzseléhez kell.

Na most ha vennék vmi olcsó UV lámpát, kb. 5000 ft, plusz még a fényzselé, az 3500.-, az 8500 ft, az uccsó 3 perc miatt....

De most találtam valamit, ami jóval olcsóbban jönne ki, de nem tudom, hogy használhatom-e.


[link]


Itt a link, itt a legalsó, a "Crystal Nails Easy Off Top 15ml " .


Azt írja : "Új fejlesztésű és a nagysikerű Easy Off átlátszó köröm-erősítő zselének egy hígabb változata, mely az Easy Off Color színes zselék tetejére fényzseléként használandó. Kötésidő: 2-3 perc "


Most Én azt értem, hogy az Easy Off Color zselék tetejére való, de akkor porcelánra rá sem tehetem? Ott nem lenne jó?

Vagy hogy van ez? Mert ez akkor így 5000 ft-al olcsóbb lenne, mert ehhez ugye nem kell lámpa.


Köszi szépen a válaszokat, előre is! :)


Üdv!


2011. júl. 5. 10:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)


Sokat segítettél. :)

2011. júl. 6. 16:26
 12/13 anonim ***** válasza:
A végén formára reszeled(párhuzam, hossz, felület), majd egy finomabb reszelővel kicsit átmész rajta, hogy eltűnjenek a durva reszelő nyomai, alaposan átbuffereled, és polírozol. A porcelánt gyönyörű fényesre lehet polírozni.
2011. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. júl. 7. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!