Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tetováltassak az ujjamra?!

Mit tetováltassak az ujjamra?!

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy tetoválást az ujjamra, csak nem tudom hogy milyen jó, frappáns szöveget kéne ráírni valahogy ehhez hasonlóan! : [link] (endless love = végtelen szerelem)

Segítsetek :$


2011. júl. 12. 16:06
 1/7 anonim válasza:

Jó ilyen formában is mint a képen van de és ha ugy csinálnád meg mintha gyűrű lenne és körbeölelné az újjad a szöveg

+ a betűtipus lehetne ilyen szép "tündebetű"(nemtudom pontosan mi a megnevezése de sztem kitalálod mire gondoltam :) )

2011. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem tetováltatnék kézfejre, nyakra, arcra, mert ezeket nem lehet eltakarni és sok munkahelyen kizáró ok a jól látható tetoválás.

Ha mindenképpen akarsz, akkor tényleg nem rossz ötlet ez a gyűrűs megoldás. Vagy egy mosolygós szmjáli az ujjbegyedre :D

2011. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alapozóval simán el lehet takarni.
2011. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igaza volt valamelyik válaszadónak, sok munkahelyen kinéznek ezért. igazából nem akarok ünneprontó lenni, de mi van ha 1x valaki nagyon átb*sz, én ilyenkor az utolsó dolog amit látni akarnék az a végtelen szerelem felirat rajtam..

mindegy, a kérdésre válaszolva ha mégis szeretnél valami tetkót, akkor a személyiséged alapján válassz. Érzelmesebbeknek jók az ilyen "love"-os feliratok, vagy esetleg valami nagy párszavas 'bölcsesség' ( Carpe diem, stb )

esetleg kínaiul vagy japánul, rávarrathatod a kedvenc mondatod/szavad, egy hozzád közelálló személy nevét, valami viccet.

ha a betűtípus szép szerintem bármilyen felirat jó lesz :D

2011. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a love nem csak szerelmet jelent, hanem szeretetet is. ránéz, eszébe jutnak a barátai, családja, akik még akkor is ott vannak, ha egy pasi átbszta.
2011. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat !! : )
2011. júl. 12. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

a love szerintem is jó

[link]

2011. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!