Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tarkó tetoválás. Kinek, hogy...

Tarkó tetoválás. Kinek, hogy tetszik? Fájdalmas? Adnátok ötleteket, hogy mit tetováltassak oda? Vagy hova csináltassak, ha nem oda? Melyik nem fáj annyira?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondoltam,hogy a nevemet valamilyen formába. De nem túl szép a nevem,lehet,hogy csak a kezdőbetűjét kellene,vagy mondjuk kínai (vagy milyen) írással. :) Az tetszene,de fogalmam sincs,hogy le lehet e írni a nevem kínaiul.
2009. aug. 7. 16:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem ajánlom neked a tetoválást a kérdésed alapján, mert nem igazán tudod mit akarsz meg hova, csak valamit valahova. Amíg nincs határozott elképzelésed addig szerintem várj. Egyébként nem fájdalmas tarkón nekem is ott.
2009. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
hogy hivnak eloszor is?
2009. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nagyon tetszik tarkóra,máson, magamnak nem tetszene!!

Az egyik ismerősömnek kínai jellel van valami kiírva!!Nagyon szép neki!

2009. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom mondani, amit az első válaszoló írt. Ne azért tetováltass, hogy csak legyen valami. Először az ötlet, utána gondolhatod úgy, hogy van olyan fontos, hogy magadra tetováltasd.

Egyébként elviselhető a tarkó tetoválás.

2009. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anett vagyok. :) És már megvan az elképzelés,a nevem,olyan kínai jellel. Csak nem tudom,hogy az mi.
2009. aug. 7. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a nevedet nem hiszem, hogy le tudják írni kínai jellel, de ha igen, akkor nézz utána előtte, mert gáz, ha elrontják és véletlen "kínai sült csirke" felirat lesz a tarkódon :)

amúgy szerintem egy szép kis szárnyacska is jól nézne ki :)

és a neved vízszintesen vagy függőlegesen íratnád? szerintem egy ábra jobban mutatna, inkább valami ami jelképez téged, lehet az kínai jellel is. (gondolok itt szerelem, szeretet, szabadság, stb)

2009. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem tarkómon van egy vámpír-ankh tetkó. nem fájt jobban, mint a derekamon. bár egyesek azt mondják nem jó oda csináltatni, mert csontot ér, meg sok ideg fut ott végig... de én mégis oda rakattam :D
2009. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
34%
nekem is a tarkómon lesz.kínai jelekkel a kutyám neve mert ő a legfontosabb számomra =) am menj ki valami kínai piacra és kérd meg h írja le kínai jelekkel a nevedet =D ő biztos nem rontja el =)
2010. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jól gondold meg milyen mintát és hova rakatsz, de a tarkóval nincsen semmi gond szerintem. Nem is a legfájdalmasabb hely, és a kínai jeles tetoválások nagyon szépek, csak vigyázz nehogy rossz mintát csináltass. :) Nekem a lábfejemen van egy rózsaszín liliom, nonfiguratív motívummal. Hát az utolsó fél óra nem mondom hogy kellemes volt, de nem vészes. Következő tetoválásomat a tarkómra fogom csináltatni, ott meg még annyira sem lesz fájdalmas, mint a lábfejen. De vigyázz, mert nálam tényleg bevállt, hogy aki egyszer tetováltatott, tetováltatni fog legalább mégegyszer! :D
2011. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!