Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bal vagy jobb karra tetováltas...

Bal vagy jobb karra tetováltassak?

Figyelt kérdés
készül 1 hét múlva egy tetoválásom, de már hónapok óta ezen tanakodom melyik oldalra legyen... van jelentősége egyáltalán? egyébként csaj vagyok.
2010. okt. 26. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mit tetováltatsz... mekkora, színes nem?

Mellesleg szerintem semmiképp se a kezedre csináltasd (főleg ne 1 nő, ráadásul nem tudom hány éves vagy de ha esetleg a jövőbeli munkád olyan lesz ahol nem nézik szép szemmel a tetoválást akkor szarul jársz majd.Nekem is van 2 :P Mellesleg van valami jelentése is számodra? vagy csak megtetszett valami és ennyi? 18F

2010. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyikre se! Eleve gusztustalan ha egy nőn tetoválás van, de ha az a karján van... igénytelen!

[link]

Egyáltalán a felkarodra szeretnéd? Átgondoltad te ezt? Azt még a rövid ujjú se takarja el! Az esküvődön is mindenki látni fogja! Úh, én nem bírnék élni vele!

2010. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért ne reagált túl nekem pl bejönnek a tetovált nők de a jövőjét ne ezen b*ssza el... első voltam
2010. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ez egy nagyobb tetoválás, és grafikus vagyok..

lassan 20 és nagyon rég tervezem, már van 2 és senkit se zavar. egyáltalán nem igénytelen. akinek nem tetszik az miért írt? nem azt kérdeztem kinek tetszik

2010. okt. 26. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
1 szóval se mondtam hogy nem tetszik csak 1 nőnek nem áll jól a kezén de ezzel gondolom te is tisztában vagy, de ez a te dolgod vissza térve hogy melyik oldal a jó miután a nők az órát stb jobbon hordják férfiak pedig a balon szerintem jobb-ra tetováltass.
2010. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez a tetoválástól függ... nem unisex tetoválás, ez csak nőknek állna jól, és saját elképzelés, terv alapján lesz megvalósítva. a koi meg a többi pl jing-jang ezek unisex tetkók és sablonosak, ez egyáltalán nem az. senki sincs ilyen :)
2010. okt. 26. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:
1 képet nem küldesz róla? kiváncsi vagyok mit terveztél :)
2010. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége. Nekem mondjuk bal karra kiterjedő van mert azt használom sokat írásnál stb.

19/F

2010. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én bal és jobb kezes is vagyok... ballal kosarazom, kézilabdázom, jobbal írok és locsolom a virágokat :D néha néznek egyet miért a bal kezemmel eszek... összekeverem őket XD
2010. okt. 27. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
érdekes :) mondjuk én jobbal tudok fogni dolgokat de írni pont nem :S még az egeret is jobbal használom.
2010. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!