Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminklemosót ajánlotok?

Milyen sminklemosót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fogyóban van a mostani, és szeretnék kipróbálni valami újat. Lemosó kendőim vannak, de szeretnék folyékonyat is. Niveára allergiás vagyok.
2011. júl. 12. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Garnier Essentials sminklemosó tej, rózsakivonatos :D 2 éve ilyet használok, és semmiért nem váltanám le :D
2011. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Joy Turner ***** válasza:
100%
Egyetértek. Legjobb.
2011. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy allergiás vagy? nem szereted, vagy valamire allergiás vagy benne? ( pl sokan az illatanyagokra)

nekem is Garnier Essentials van,bevált. Lemosó után pedig Garnier Pure arctisztító gél hogy teljesen tiszta legyen az arcom, tonik, végül Nivea control shine krém, bár ezt nem kérdezted, azért megírtam :D

2011. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az allergia allergiát jelent...ha nem szeretném, akkor azt írnám ki. egyébként kiütéses vagyok tőle.
2011. júl. 12. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én a Bioderma Sensibio H2O lemosóját használom. Nagyon jó, soha senki nem lett tőle állítólag még kiütéses. Elég drága, de most a patikákban lehet kapni 100 ml-es kiszerelésben 500 forintért.
2011. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. júl. 14. 14:32
 7/7 anonim válasza:
22%
Sósav
2011. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!