Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire szép, divatos, ha...

Mennyire szép, divatos, ha egy lány virágot tűz a hajába? Hány éves korig illik? Milyen alkalmakra?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy,egy nagyobb virágfej hogy tetszik a lányok hajában? (kb. 10 cm átmérővel) Milyen alkalmakra illik így "öltözni"?
2011. júl. 14. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én amikor még a párom udvarolt nekem a munkahelyem, mindig kaptam tőle egy virágfejet (kicsi szárral) a saját szekrényembe berejtve. Minden egyes nap beletűztem a hajamba és mindenkinek nagyon tetszett:) az alkalmakat illetően függ a virág fajtájától mert egy rózsa mutatós de egy margaréta már nem
2011. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem rossz. az biztos, hogy divatos mert elég sokan ilyet viselnek.

akkor szép igazán ha illik a hajad szinéhez. :)

már hétköznapokon is szokták így hordani a lányok. :)

2011. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy pink és egy piros hétköznapra meg egy szivacsos,selymes fehér ünnepekre :)

én szeretem


14L

2011. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem elég tucat, de ettől függetlenül szinte bárhova illik. Divatosnak divatos. Nekem pont azért nem tetszik, mert tömegszerű. Régebben, mikor havonta láttam 1 emberen, nem naponta 20-on, akkor még jól mutatott :)
2011. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Rosalinda ájjámmó:D Amúgy divatos, de már mindenkinek ilyen van. Nekem speciel nem tetszik. Csicsa.
2011. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

19:06-os, azért nem tetszik már mert sok emberen látod? annyira szánalmasok az ilyen emberek akik csak azért mert máson is látnak valamit nem veszik fel, mert nem lesznek egyedik. egyediségmegszállottaknak hívom őket... és furcsamód CSAK itt gyakorikérdéseken fordulnak elő.

amúgy nekem nem tetszik a virág a hajban, de van akin tényleg jól mutat. sokan hordanak ilyet hétköznap is nem csak alkalmakkor, szóval bárhova felveheted.

2011. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :)

Én masnit vettem és azt szoktam a hajamba tenni. Amíg mürasztám volt, addig meg csillagokat.

Szerintem kortól független a hajdísz.


23/N egy kislány anyukája :)

2011. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

19:06-os, azért nem tetszik már mert sok emberen látod? annyira szánalmasok az ilyen emberek akik csak azért mert máson is látnak valamit nem veszik fel, mert nem lesznek egyedik. egyediségmegszállottaknak hívom őket... és furcsamód CSAK itt gyakorikérdéseken fordulnak elő.


Bocs, hogy megsértem a konformvilágról alkotott elképzeléseket a mocskos individualista törekvéseimmel. Csak hogy tudd, a kérdésben szereplő stílus sosem volt nekem való, csak annyit mondtam, hogy egész aranyosnak találtam, amíg csak elvétve láttam. Mióta tömegjelenség, azóta taszít. Nem azért nem veszem fel, mert másnak is van, ugyanis kezdjük ott, hogy nekem nincs is, és nem is lesz.

Nem kellene fórumokra járnod, ha ennyire bánt, hogy más emberek másképp vélekednek bizonyos témákról, mint te. Nem fogok csak azért a divat után rohanni, mert egy-két egyenember besértődik a véleményemen, és nem is fogom rejtegetni a gondolataimat miattuk.

U.i.: szerintem nem egyéniségmegszállottság az, ha a varrás és többek között kiegészítők készítése a hobbim, és törekszem a SAJÁT ötleteim után menni mások koppintása helyett.

2011. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mirét kell leszólni azt aki azt írta, hogy tömegcikk? Igaza van mert az. Ha meg nem lenne igaza akkor is csak véleményét írta le mivel a kérdező azt kérdezte, hogy kinek tetszik. Nem kéne folyton másokba belekötni.
2011. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Divatnál nincs korhatár és olyan sem, hogy illik. Ha valaki, úgy érzi jól magát, hogy egy virágot tűz a hajába, és azt felvállalja, legyen akár 60éves is, akkor miért ne tehetné meg.

Nekem is van egy halom virágkitűzőm, (van amelyik már több mint 5éves), de inkább blézer hajtókáján, vagy felsőkön hordom, mert nem túl sok hajam van, és eléggé kilóg belőle.

2011. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!