Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért van az, hogy minden...

Mért van az, hogy minden 14-15 éves lány kinéz vagy 18-nak, de én nem:S?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy kisminkelik magukat és már sokkal idősebbek,és én meg csak nézem,hogy ez a lány egyidős velem,de sokkal idősebbnek néz ki.De én akármit csinálok nem tudok olyan lenni:S
2011. aug. 24. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne is akarj....
2011. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert olyan az arcberendezésed, az alkatod, hogy kenhetsz magadra bármit, a máz ellenére is látszik, hogy kislány vagy. Az nem baj, ha valaki nem látszik "öregebbnek" a koránál, sőt az ilyen kenceficés próbálkozások még nevetségessé is tehetnek.
2011. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki b. meg....

Miért akarnél 14-15 évesen kiált ribancnak kinézni?

Ahhoz mit szólsz majd ha 20 évesen 30-nak néznek?

Örülj neki ha annyinak nézel ki amennyi vagy, később még jobban fogsz örülni, hidd el!

2011. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Smink, szolarium, es az is sokat oregit, ha valaki 12-13 eves kora ota olyan eletet el, mint egy felnott no.


Jobban jarsz igy, hidd el nekem, mert van egy kapcsolodo kerdesem:

Miert van az, hogy sok 21-22 eves lany ugy nez ki, mint aki mar betoltotte a harmincat?

Nah latod, ez igy akkor mar nem olyan vicces...

2011. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki :) Én jövő hónapban töltöm a 20at, és épphogy kinézek 16nak. Ilyen a genetikám, anyukám is sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál. Viszont ez nagyon jó! Majd amikor idősebb leszel (mondjuk 20), őket 40-nek nézik, téged meg fiatalabbnak, és hidd el, örülni fogsz neki :D
2011. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

16 vagyok, de nem szokták nekem elhinni. Mindenki 18-19nek néz..

Nem festem magam (soha), nem járok szoláriumba, nem hordok magassarkút, nekem azzal szokták magyarázni, h fejlett a testalkatom.

Szerintem ez csak a genetikától függ, h milyen az arcod, testalkatod.

2011. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok.Soha nem sminkelem magam,nem járok magassarkúba ,nem szolizok,nincs műkörmöm ( legtöbb osztálytársam ezeket csinálja)

És mégis sokan 17 évesnek néznek :O nem értem mért :)

2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ádám Viktória válasza:
azért mert nem vagy ágról szaggatott kis liba -.- igaze én 15 vagyok de 13 nak is néztek már :D pedig mindenem ott van ahol lennie kell igaze én nem is sminkelem magamat -.-' meg olyan kislányos pici fejem is van azt modnják nem olyan nagy lapát :)
2011. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se akarj többnek kinézni. Csak nézz körül az utcán hogy a 14 éves kislányok hogyan teszik magukat egy kiló sminkel a fejükön.Hát mondhatom gyönyörűek.Szerintem senkinek nem az jut tóla eszébe hogy milyen szép hanem hogy milyen buta. Na ennyit erről.
2011. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Talán azért érzem így,mert körülöttem csak olyan lányok vannak,akik velem egykorúak és mégis sokkal idősebbnek látszanak,az igaz,hogy agyonfestik magukat én meg nem és nem is nagyon szoktam sminkelni.

Az meg tényleg jó dolog,ha 20évesen nem nézek ki majd 30-nak.:) És az is jó lenne,ha majd isősebb leszek,fiatalabbnak néznek,akkor nem is bánnám:) Meg jó tudni,hogy vannak még ilyen lányok mint én.

amúgy azért írtam 14-15 éves lányokat,mert én ősszel leszek 15,de még nem vagyok annyi.

2011. aug. 24. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!