Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik piercing 'szebb'?

Melyik piercing 'szebb'?

Figyelt kérdés

A szüleim úgy döntöttek hogy csináltathatok piercinget, de nem tudok dönteni milyen akarok.

Szerintetek melyik lenne kevésbé fájdalmasabb illetve szebb?

Egy ilyen:

[link]

Vagy egy ilyen:

[link]


Köszi a válaszokat előre is!


2011. júl. 18. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp az első, a második szerintem csak keveseknek áll jól, (mellesleg az én személyes véleményem szerint undorító...:S:D) a helyedben én az elsőt választanám, az sokkal szexisebb. Azt nem tudom melyik mennyire fáj.
2011. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Érdekes anyum szerint meg az első undorító :D De amúgy utána néztem és ha olyan a piercing mint az első akkor kisebb az esély arra h irritálni fogja az ínyem...

Köszönöm a választ remélem nem fog nagyon fájni, délután megyek megcsináltatni :)

2011. júl. 18. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:
A második tucatárú, sok van belőle. Az első különlegesebb, nekem jobban is tetszik.
2011. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az első a jó :)

Mondjuk én nem csináltatnék,mert ha megunod és kiveszed,a helye örökre ott marad.Tapasztalat.Nekem az orromba volt kb 4 éve vettem ki,és még mindig látszik :S

De te döntesz :)

Mindenesetre az első az tényleg jó

2011. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem a másodikat nem nyitja meg
2011. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca.. ***** válasza:

az első kevésbé fájdalmas, mert a monroenál közelebb vanank a septum idegei úgy tudom, és az kellemetlen. bár nem sokat számít mert annyira nincs közel.

egyébként nekem mindkét pc nagyon sablonos...

2011. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
inkább az első, a 2. undorító ezen a képen
2011. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első! Egyébként nem biztos, h ott marad a helye. Nekem 3 évig volt orr pc-m áprilisban vettem ki és nem is látszik..
2011. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a stílusod. Szerintem mind2 pc tömeg, de a monroe (felső ajak) sokkal jobban fáj!
2011. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A második rohadtul undorító pedig én szeretem a piercingeket, de egy ilyen nagyot rontana mindenkin.


Az első az oké, viszont szét fogja cseszni a fogad idővel. De hát van fogorvos.

2011. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!