Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercinggel kapcsolatos kérdések?

Piercinggel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni szemöldök és ajak piercinget. Az anyaga milyen legyen? Nemesacél, acryl? És a vastagsága? Internetröl rendelnék pc-t, elég megbizhato az? Könnyen begyullad, vagy az csak attol függ jol szurják e be. Érzéstelenitö nélkül nagyon fáj vagy kibirhato?

Kérlek csak normális válaszokat : )


2011. júl. 19. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem köldök piercingem van!Az anyaga orvosi acél (fém) legyen,vagyis azt ajánlják

szerintem internetről nem olyan megbízható rendelni =/

nekem picit begyulladt,gennyesedett.Betadine-nal kell kennem

nekem szurták nem lőtték érzéstelenítő nélkül,nagyon fájt de kibírható volt :DD

Bár köldökbe nem olyan sztem mint mondjuk szemöldökbe :)


Remélem tudtam valamiben segíteni! :))

2011. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hot_kiss ***** válasza:

Nekem ajakban van, jobbra alul.

Leginkább az orvosi fémet vagy a nemesacélt ajánlják a fém tisztasága és kicsi allergiás hajlama miatt.

Internetről szerintem csak kicsivel kételyesebb, minthogy bemész egy helyi ékszerüzletbe és az eladó a saját kezébel tapicskolja meg. Mindesetre! Mielőtt be lesz helyezve, forrázd le!

A gyulladás az leginkább attól függ, hogy hogyan reagál rá a szervezeted és mennyire ápolod, vigyázol rá.

Nekem is érzéstelenítő nélkül szúrták. Annyi az egész, hogy enyhe szúrást érzel, mikor elkezdik és majd egy kicsi kis pattanást fogsz hallani/érezni, mikor átér a tű. Egy kicsit kellemetlen, de teljesen kibírható. (hidd el nekem, kicsi a fájdalomtűrésem ;D)

Arra figyelj, hogy míg rendesen be nem gyógyul az ajakpc, addig nem ehetsz fűszerest, tejterméket, jobb ha kerülöd a cigarettát és az orálszexet. (bocsi, de jobb ha tudod.)

2011. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi én is jobb alulra akarok ajakba. és kb hány nap mig begyogyul teljesen? mivel kell kezelni, kenegetni?
2011. júl. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!