Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercinggel kapcsolatos...

Köldök piercinggel kapcsolatos a kérdésem. (? )

Figyelt kérdés
8 hónapja szúrattam a piercingemet, be volt gyulladva az elején, viszonylag hamar elmúlt, azóta szerencsére nem is volt gond vele. De meg vagyok ijedve, mert azt vettem észre, hogy a piercingemet fedő bőr el van vékonyodva. Eddig ez egyáltalán nem volt ilyen vékony. Mitől lehet? Másnak is volt már ilyen? Lehet ez összefüggésben azzal, hogy kb 2 hónapja edzeni járok és fogytam egy kicsit? Attól félek, hogy ha egyszer nem figyelek oda és beleakad vmibe, akkor kiszakítom:S
2010. dec. 17. 21:37
 1/3 anonim válasza:
nekem is vékony ott a bőr. Nem fogod kiszakítani. Ha mégis és tartasz tőle vedd ki.
2010. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is elvékonyodott ott a bőr. van olyan, akinek egy idő után magától kiesik a pierc, mert annyira vékony. sztem nekem is ki fog, de nem érdekel, mert 100%, hogy akkor csináltatok újra:D
2010. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem szúrták elég mélyre, ezt úgy hívják, hogy "kikopás". Mert a pc egy idegen test, és a szervezet elkezdi kilökni magából. Nem azért van, mert fogytál, nyugi. No, kikopik, nem tudom jobban mondani. Ez teljesen normális, ha 8 hónapja szúrták nem fog kijjebb jönni. Viszont az lehet, hogy kiszakad, ha nagyon félsz, vedd inkább ki.
2010. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!