Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A patkó alakú ajak piercing...

A patkó alakú ajak piercing nem deformálja át a szájat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 10:01
 1/5 ava87 ***** válasza:
Nekem nem patkó, hanem karika volt benne régen. Kicsit más lett, ahol a karika belül érintkezett az ajkammal, ott egy idő után megjelent egy kis "árok" vagy minek nevezzem. Miután kivettem, eltűnt.
2011. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,ez az árok,nekem is kezd jelentkezni,de remélem,hogy attól mélyebb ott nem lesz... : S
2011. júl. 20. 10:13
 3/5 hot_kiss ***** válasza:
Nekem volt egy ideig patkóm, nekem is megjelent az a kis mélyedés a pc-től, de ahogy kivettem, rá 2 napra semmi nyoma nem volt. Próbálj ki egy nagyobb méretű patkót, valószínűleg az nem fog ilyen nyomot hagyni maga után.
2011. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább nyomja a szádat a patkó, minthogy kilógjon a mérete miatt mert az nagyon csúnya.. Nekem hetekig volt patkó is és karika is. Nekem is volt "árok" a számon, de ahogy kivettem pár percen belül elmúlt. Szóval emiatt ne aggódj!
2011. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem fél évig volt patkóm, már kivette 4-5 hónapja, de még mindig megvan a lyuk helye
2011. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!