Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap tetettem koldok piercin...

Tegnap tetettem koldok piercinget es kivancsi lennek mivel apoljam?

Figyelt kérdés
Tettem ra oxigenes vizet..meg kamilla teas borogatast. Tudnatok segiteni h esetleg ez jo e igy vagy kell meg mast is? Ja es nem kell bekotoznom ugye? Koszonom :)
2011. júl. 20. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
aki csinálta a pc-t nem mondta el?O.o
2011. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dehogy kell bekötöznöd, épp h legyen mindig szabad, érje a levegő, a polót is hajtsd fel nyugodtan:)

Kamilla teás borogatás hát nem tom mien az a tea, de ha gyógyszertárból van akkor tuti h jó.

Inkább vmi alkohol jobb lenne rá szerintem 70% esetleg, azt is gyógyszertárba lehet kapni. Vagy Betadine oldatot javaslom még :)

2011. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
alcoholos vattával törölgesd át, aztán kend be tetrannal.. egy nap 2x. gyogyszertárban megkapod mind a 2-t :)
2011. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alkohollal és valami gyulladáscsökkentővel, pl. Tetran vagy Betadine.
2011. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Tetran kenőcsöt javasolt aki csinálta, plusz kamillateával borogattam, nem is volt vele gond így.
2011. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat :)
2011. júl. 21. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz hogy nem tájékoztattak arról mivel ápold!Főleg ha szalonban készült,ott még a szúrás árában egy doboz kezelő szer is van illetve hogy cserélik X idő után!

Személy szerint én egy háznál dolgozó srácnál szúrattam a nyelvem és még ő is adott anyagot amivel kezeljem szóval ez így érdekes!

Szerintem még 2 napra éjszakára,sportolásra kösd le hogy éjjel ne dörzsölődjön meg ne sérüljön,az ember erre nappal jobban tud vigyázni!

Szauna,szoli,BALATON,medencés,strandos helyek 2-3 hétig tabuk,hacsak nem akarsz egy cuki fertőzést kapni!

Napi többször kend le tetránnal ahogy többen is mondták,mindig ott ahol a fém és a golyó a bőrrel érintkezik közvetlenül!A testváladékot mindig alkoholos fülpiszkálóval ÓVATOSAN tisztítsd le!Ez természetes folyamat ahogy gyógyul a seb!Illetve napi 2-3x óvatosan húzogasd meg!

2011. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen...Tudom h 2-3 hetig bucsut inthetek a napozasnak meg strandolasnak , szerencsere az ido sem engedi :P Szilikon pierct tettem amugy es haznal en is. Zuhanyozaskor is kossem le? Mert ugy tudom nem szabad kiazzon...
2011. júl. 22. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell lekötnöd, csak vigyázz hogy tusfürdő/szappan ne kerüljön bele.
2011. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...Nagyon jo ez a kenocs mar nem is faj csak ha fertotlenitem akkor csip de az kibirhato. Koszi szepen megegyszer :D
2011. júl. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!