Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy egyszerű köldök piercing...

Egy egyszerű köldök piercing helye megmarad vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha pl 3-4 év után kiveszem... A felnőttek szerint természetesen megmarad a heg, a fiatalok szerint meg dehoogy ... :D akinek van tapasztalata írjon :)) előre is köszii
2011. júl. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2x szúrattam, az első helye totál eltűnt 1-2 év után. 22-23 éves voltam.
2011. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hot_kiss ***** válasza:

Attól függ, hogy a szervezeted milyen, de megmarad.

17/L

2011. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, akinek megmarad, van, akinek nem.

Ha nem volt vele problémád, ami miatt hegesedne, csak egyszerűen megunod, és ott a lyuk, akkor jó eséllyel eltűnik.

(Nekem nem tűnne el, mert terhességnél megnyúlt ott is a bőr, hiába vettem ki. De volt orr pc-m, meg nyelv pc-m is, mindkettőt ki kellett vennem, mert begyulladt. Az orromon nem látszik semmi, a nyelvemben ott a csomó, meg a lyuk helye.)

2011. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos meg!!! max akkor halvanyabb ha nem tartod bent sokat, meggondolod magad es kiveszed, marpeddig ha beraktad miert venned ki, ugyhogy MEG! De nem ronda, es feltuno helyen sincs, marmint nem mutagatja az ember a hasat mindenkinek, foleg idosebben!
2011. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Megmarad... Meg régebben énis gondolkodtam rajta és a pasiknak az az egy piercing az, ami tényleg kiveri a biztosítékot, nagyon elenyésző százaléknak tetszik (megkérdeztem jópárat).
2011. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :) És én egyébként magamnak szeretnék tetszeni, nem elsősorban a pasiknak. nekem tetszik, ezért szeretnék csináltatni :)
2011. júl. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!