Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » INDUSTRIAL PIERCING. Többet...

INDUSTRIAL PIERCING. Többet szeretnék róla megtudni. Valaki aki szúratott már?

Figyelt kérdés
Szóval most szeretnék szúratni majd úgyhogy igazából minden érdekelne róla...mennyire fáj szúratáskor,és utána?.. stbstb...:ˇ|
2011. júl. 29. 01:52
 1/9 szamóca.. ***** válasza:
szúratáskor elmegy. utána sokáig gyógyul a porc miatt. + nem minden fülben néz ki jól:)
2011. júl. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aham ... én azt hallottam h nemlehet azon az oldalamon aludni meg folyton begyulladd :| ezek igazak?
2011. júl. 29. 02:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve van kb.A bal fülembe csináltattam, amikor az alsó részt szúrták az nem fájt, de amikor a felsőt, az már porcos, és azt hittem ott maradok, de kibírtam mert nagyon tetszik. Ráadásul a pali, aki csinálta, elrontotta, szóval még egyszer át kellett szúrnia felül.

Barátnőm is jött velem, neki is fájt, sőt vérzett is a füle elég rendesen. Utána persze egyikünk se tudott azon a fülén aludni. De megérte. :) Ha a youtubra beírod, hogy industrial piercing, akkor nézhetsz róla videót is.

2011. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamóca.. ***** válasza:
hát ez igaz sajnos. míg be nem gyógyul, nagyon érzékeny. minden sz*rtól begyullad, ha beleakad a hajad, ha ráfekszel stb... persze egyénfüggő is, van akinek semmi baja tőle, de kényes pc a nehéz gyógyulás miatt. a porcnak rossz a vérellátása, így nehezen regenerálja magát. szúratáskor... hát naná hogy fáj, átdöfik a füled tűvel nem mondom hogy nem, meg kellemetlen a porc miatt, de abszolút viselhető szerintem.
2011. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
néztem már videókat és volt egy pár eléggé kiábrándítóóó :SS:\\ csak na .. szeretném nagyon de félektőle : {
2011. júl. 29. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs, de barátnőm tavasszal szúratott és még mindig k*rvára tud fájni neki. :D
2011. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OMG.na hát ettől félek én:\
2011. júl. 29. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van, már begyógyult, több éves, mégis, jelenleg a keloidokkal küzdök :S


De ha már megszenvedttem érte, akkor már nem veszem ki.

2011. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekemis csak a felso rész szúrása volt olyan,hogy aztmondtam hogy na ez azért már fájdalmas.az elsot észre se vettem,csak a csajszi szolt,hogy elsovel megvagyunk:)csak a gyogyulása miatt kényes,hogy minden szarba beakad,koztuk,ha lány vagy és hosszu hajad van akkor a hajadba is...némelyik embernek,koztuk nekemis vadhús no rá,de piercingeshez visszakell menni és megoldja:) nefélj!! csak bátran!ha tetszik nem fogod megbánni hidd el!:)
2013. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!