Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudtok mondani a sminkteto...

Mit tudtok mondani a sminktetoválásról?

Figyelt kérdés

Szeretnék sminktetoválást, konkrétan a szemhéjamra egy vékony csíkot a szempillák tövébe.

Kinek mi a tapasztalata?

Melyik szín a legjobb ha nem feketét akarok és nem akarom, hogy egy világosabb festéknél átüssön?

Hol csináltassam? Fájdalmas maga a tetoválás? Kalcsu Kati Szépségszalonról valami tapasztalat?


2009. ápr. 6. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feketén kívül max barna színben csinálnak. Szerintem eléggé fájdalmas lehet, mert a szemhéjon elég érzékeny a bőr:S De a smink tetoválás (tudtommal) egy idő után lekopik, úgyhogy én azt mondom, hogy egy próbát megér.
2009. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az alsó és felső szemhéjam van kitetolválva. Alul egy vékony csík a szempillatövében, felül egy vastagabb tushatást keltő csík.

Gyönyörű már 15 éve :) Formailag és a színét illetően is :))


Fájni nekem is fájt, de én hiperérzékeny vagyok.De megérte :) Ébredés után rögtön szép fekete kontúrozott tűző tekintettel nézhetek tükörbe :))

2010. máj. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legutóbbi vagyok. Azt előbb elfelejtettem, hogy nem csak feketével csinálják. Rengeteg szín közül leht választani.

Fekete,barna, kék, zöld, lila, szürke....stb és ezen belül még az árnyalatok között is válogathatsz, hogy világos vagy sötét tónusú legyen.

2010. máj. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. máj. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!