Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól fedő, tartós, de nem túl...

Jól fedő, tartós, de nem túl drága alapozó, van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:29
 1/7 anonim válasza:
Van.!legalábbis az enyémet én ilyennek tartom.a százforintos boltban vettem 300 forintért.Lora márkájú..nekem nagyon bejön;D
2011. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, van.

A nagy márkák is tartanak időnként nagytakarítást, ilyenkor féláron sok jó termékhez hozzá lehet jutni.

Szezon vége van, érdemes körülnézni.


A szavatossági időt mindig nézd meg!

2011. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz jól körbe drogériákban, próbálgass, hasonlítsd össze az árakat. Szerintem alapozón nem érdemes spórolni, de 1000-2000 ft-ért/alatt is találni jókat. Az Essence nem olyan drága, de jó cuccai vannak. 15/L
2011. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az is fontos, hogy ne károsítsa az arcbőrödet. maybelline affinitone mineralt használok, nem drága, egy éve vettem egy tubust, még nem fogyott ki. 3000 körül van. jól fed, tartós és jót tesz az arcbőrnek is.
2011. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

giordani-gold alapozó..oriflame egyik terméke..

én ezt használtam régebben, mindig bevált és tartós is:D

2011. júl. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valóban most vannak a kiárusítások!!!én most estée laudert-t vettem 4800-ért!!! nézz be a parfümériákba a sötétebb nem olyan kelendő színek levannak árazva!
2011. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az olcsó nálam max 1500 ft-ot jelent, nincs rá több akárhogy is akarom. Ja és csak olyan jó amiből van nagyon világos szín is.
2011. júl. 30. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!