Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem túl drága de jó alapózó?

Nem túl drága de jó alapózó?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan alapozót/púdert ami jól fed,tartós de mégse olyan mintha egy kiló lenne belölle rajta az arcodon?
2009. dec. 3. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

BELŐLE.

Egyébként ezt ki kell tapasztalni, mindenkinek más a jó. Én hab állagút javasolok...

2009. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem Avonos púderem van.

Nagyon szeretem, szép barna, jól fed, nem is drága és egy picit csillog is :)

2009. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rimmel london stay matte alapozó ez most egy új nekem bevált olyan 2000 körül van de egyetértek azzal h. ezt ki kell tapasztalni mindenkinek más a jó
2009. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Affinitone (a legjobb, amit életemben használtam) 1600 ft-ért már kapsz Rossmannban, Dmben
2009. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
meg azért keresek valami jót, mert alapból én fehér bőrű vagyok és hát sötétebb sajna meglátszik rajtam pedig az jobban fed... mert nekem az arcom ilyen piros foltos..de már kiskorom óta.. =/ F-vonalban. Vagyis szemöldök fölött, orr, arcon az orrom mellett.. és ezért akarok keresni valami jót mert eléggé zavaró és ha letudom fedni jobban érzem magam... =/ :)
2009. dec. 15. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

20:44-es

melyik alapozót használod??

név, kép,vagy elmondod hogy néz ki, azis jó!:DD

2010. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20:44-es vagyok

Hát ez ilyen barnítógyöngy :D

itt egy kép róla :

[link]


nagyon szeretem! :D

2010. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!