Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essenceből miket érdemes...

Essenceből miket érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a márka,és olcsó is.

Alapozó, Ajakbalzsam, Kézkrém,3in1 Korrektor, essence my skin (lila)mattosító arckém,szájfény


ezek milyenek? alapozókból melyik a jó? :) Ti miket használtok,amik beváltak?

Sok sok véleményt kérek :D

köszöönöm!


2011. júl. 31. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én szemhélypúdert és tust használok. Persze jó a szemceruza is :)
2011. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*szemhéjpúdert
2011. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
alapozót, szemöldökszínezőt, szemceruzát, szájfényt és arctisztítót használok belőle, mindegyik nagyon jó :)
2011. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és alapozóból milyet ?:)
2011. júl. 31. 11:25
 5/14 anonim ***** válasza:
a hab állagút :) rengeteget próbáltam már, de ennél jobban még egyik sem fedett és az ára is elég jó, mert csak 1100 ft :)
2011. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én imádom a márkát, idönként mindig rámjön a kényszer, hogy vegyek valamit, úgyhogy már rengrtrg cuccom van. :)

a körömlakkok nem tetszenek annyira, hamar lekopnak a körömvégekröl, és nehezen száradnak. én körömlakkból imádom a lovely márkát, a rossmannban kapható, nagyon szép színek, gyorsan száradnak, és olcsó!

essence-böl még van egy kétrészes smokey eyes szettem fekekte színben: egy fekete szemhéjpúder és egy krémes tus van benne, a tust imádom, az ecsettel nagyon könnyen lehet használni, én csak ilyen tust használok.

a szemhéjpúderek nagyon jók, van egy sun club-os 8 részes szemhéjpúder palettám, temészetes színekkel, iszonyatosan jó, a mindennapi sminkeléshez használom.

még van sun club-os broncosító arcpirosítóm, azt is szeretem, bár ritkán használom, mert nem az én színem, de ha keveset használok, akkor tökéletes bronzosító!

Ez a kérdés nagyon felizgatott, azt hiszem, holnap veszek még pár cuccot. :))

2011. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:D

ilyenem nekem is van (essence smokey eyes set) [link]


de ezt nem tudom hogy kell használni? a por állagú szürke, az mire való?a másik krémes az túsra?vagy mi?:D

2011. júl. 31. 11:35
 8/14 anonim ***** válasza:
A szürke az szemhéjpúder, én azt csak nagyon ritkán használom, mert nem szoktam feketével sminkelni. a tust pedig az ecsettel kell felvinni a szempillák tövéhez, egy vékony vonalat húzz! nekem már elsöre is sokkal jobban sikerült a vonal, mint az ilyen tubusosakkal, azokat nem tudom használni. :/ :)
2011. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én drágább sminkcuccokat használok, 4-5+ ezres kategóriásat, mégis imádom az Essencet is.(ezt nem egóból, csak azért írtam, mert hál'Istennek megtehetném hogy drágábbat használok, de mégis bizonyítom hogy az Essence is ver párat a drágábbak közül is...)

Alapozót tuti nem vennék, mert nekem nem jött be.Bár nekem heges, problémás a bőröm.De legtöbben a habosat ajánlják.

De az XXXl nudes szájény nagyon jó, és a quattrok is.

Nekem a körömlakkok is nagyon tetszenek, elég egy réteg és tökéletesen fed.Plusz nem is kopik annyira.

Bronzosító+pirosító kombóm van a Sun clubbos, és összetörtem, úgyhogy kis darabokban összekeverődve van.Ha megrázom és kinyitom, ami "felragadt" a tetejére azt leszedem egy ecsettel, és voalá kész a korallos-barackos pirosító.Én ezt így összekeverve szeretem, mert magában a bronzosító nekem narancssárga volt az arcomon.

A 3in1 korrektort viszont mindenképpen vedd meg, mert az én hegeimet is eltünteti egy jó közepes fedésű alapozó után.Ráadásul 800 ft asszem, és jobb mint egy 3800-as korrektorom.És ajánlom még a smokey eye ecsetet, aminek lila pufi szőre van.Isteni ecset, felér egy drágábbal simán.Ja, és ha zselés tubusos tust akarsz venni, akkor azt csak akkor vegyél ha tényleg rendszeresen használod, és fejjel lefele tarts, plusz ne sokáig legyen a teteje nélkül használat alatt, mert beszárad sajna:S

Bár pigmentált, csak hamar repedezik, és kiszárad.

A szemöldökkészletet is csak dicsőíteni tudom:)

Szval én ezeket vennék:

Körömlakk, 3in1 korrektor, quattro, XXXl Nudes szájfény, Sun Club bronzosító+pirosító, szemöldökkészlet, és talán a szemcerkák(bár abból én mást használok gyakrabban), de színes szemcerkát mivel ritkán használok nem veszek drágábbat, végülis tetszettek ők is.

Remélem nem lett túl kusza:D

Szia!

2011. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én imádom a körömlakkokat! Nekem hamar szárad, és kb. 4 nap után kezd el kopni. Most vettem kókusz-vanília illatú körömlakklemosót, az is nagyon bejött! Olyan jó illatú egész nap a kezem tőle. :D
2011. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!