Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy rakjátok fel otthon a...

Hogy rakjátok fel otthon a műszempillát?

Figyelt kérdés

Vettem anno egy elég drága ragasztót,hogy ne azzal rakjam fel ami a dobozba van.Az tapadással nem is volt gond,de a felrakással már igen.

Egyszerűen nem tudtam hozzáilleszteni a szempillámhoz,összeragaztóztam az egész szemhéllyam.

Ti hogy rakjátok fel?

Fodrász tanuló koromban elég sok kozmetikustól halottam,hogy ők is csak "gagyi"műszempillát használnak a vendégeken,de nekik nem kell erről tudni,úgyhogy nem szivesen rakatnám fel kozmetikussal,hogy ugyanazt kapjam sokkal drágábban.

(biztos akadnak kivételek,de inkább nem kockáztatok)

21/L


2011. aug. 1. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,de nekem nem csak 1 alkalomra kellene,igazából nyaralni megyünk és mivel ott nem sminkelem majd magam,arra gondoltam,hogy a műszempilla legalább feldobja kicsit az arcom.Ha azt szeretném,hogy több napig legyen fönt akkoris bőrre kell ragasztani?
2011. aug. 1. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Nekem sokat segített, bár én tincses pillát használok :]

2011. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!A felrakással akkor nem lesz gond,már csak az a kérdés,hogy kibír-e kb. egy hetet,ha helyesen teszem fel?:)
2011. aug. 1. 15:32
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerűbb ha veszel tincses műszempillát. 600-900 Ft, attól függ hol veszed. Magamnak még nem raktam fel, de bárkit megkérsz, szerintem könnyen felrakják :) Nekem barátnőm tette fel és volt hogy 3 hétig is fent maradt :)
2011. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha ez jól hangzik.Köszönöm!!
2011. aug. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!