Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól nézz ki...

Szerintetek jól nézz ki valami ilyesmit szeretnék nyárra csak talán kicsit kisebbe de anyira nem? Szerintem k;va jól nézz ki 13L www.mesyke. koromdiszitoklub.hu/nagy-kep/40153

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 19:30
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
62%

A műköröm alapból csúnya, főleg a hegyes. Arról meg ne is beszéljünk, hogy hogyan néz ki, ha rövid és hegyes... Mert nagyon ronda.

Különben is, kb. 2 hétig tart... Annyi időre meg felesleges annyi pénzt kidobni érte. A kútba is dobálhatnád a pénzed, ugyanannyit érne...

Anyukádnak is csak gratulálni tudok, ha megengedi, hogy neked ilyened legyen.


13/L

2011. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem néz ki jól és senkinek nem előnyös ez a gyilkológépezet, egy sima sokkal szebb lenne, de abból se a brutál hosszú.
2011. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is van műkörmöm (jobban mondva csak zselé a sajátomon), de rövidebb, kocka alakú, francia és minden csicsától mentes.

nekem alapból a hegyes, túldíszített körmök nem tetszenek (és az a tapasztalatom, hogy a legtöbb fiúnak sem! persze kivételek vannak), pláne nem 13 évesen...nevetséges lenne rajtad, hidd el. amúgy ha most rakatsz, sulira úgyis le kell szedetned és ez elég arra, hogy papírvékonyak legyenek a körmeid. teljesen tönkreteszed őket. zselés körmöknek akkor van értelme, ha rendszeresen jársz töltetni! 18L

2011. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

1. 13 évesen még nem kell műköröm vagy ha igen akkor ne csodálkozz ha majd k**vának néznek

2. ha már rakatsz fel műkörmöt akkor legalább ne ilyen fost.Ritka ronda ez a hosszú de senki nem érti meg

3. a saját körmödre is tudsz csináltatni ugyanilyen mintát,csak olcsóbb lesz sokkal és nem esik le 17 éves korodban az összes körmöd


(Y)(Y)

csodálkozom milyen szüleid lehetnek ha megengedték -.-"

2011. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok de szerintem ezerszer szebb ha te magad csinálod meg...az interneten nagyon jó videókat találok!

Pl.:a múltkori körmöm egy csoki szörny volt de ne úgy képzeld el mint egy dedós játékot! Igenis aranyos volt és illet egy 13 éves lányhoz! A beszédet meg nem értem ahogy írsz és nem vagyok egy könyvbújós hülye gyerek...

2011. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

most hiába próbálnálak rábeszélni, hogy egy 13 éves lánynak hülyén mutatna egy műköröm (meg ezek a karmok eleve is rondák), tudom, hogy nem lehetne meggyőzni. gratulálok a szüleidnek. gépen keresztül is unszimpatikus vagy.. na szóval az én véleményem az hogy nem kell neked még műköröm, és ez eleve is csúnya.


aki meg ezt a képet linkelte: [link]


köszi, ez baromi jól néz ki. keresnem kell ilyen körömlakkot. *-*

2011. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Hiába próbáljátok lebeszélni, tini és megcsináltatja a körmöt. Nekem is mondták, hogy nemáll jól a fru-fru megcsináltattam és most szívhatok 1-2 évig mire visszanő...:$ Tini a kiscsaj megcsináltatja ciki lesz ahogy nézik elszégyelli magát és fájdalmasan majd leszedi a műkörmöt. Mindenki a saját bőrén tanulja meg a hibákat! Amióta ember az ember mindig megcsinálja...csak régebben rosszabb helyzetben meghaltak.
2011. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
b.nömmel csináltattunk csak kisebbet(: de nem fogdtok lebeszélni.
2011. aug. 9. 21:05
 29/38 anonim ***** válasza:

megnézném hogy mi lesz belőled 17 éves korodra... :D

nem jó értelemben

2011. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

na idefigyelj kicsilány...;)))

te kikérted a mi véleményünket.. idézem: Szerintetek jól nézz ki .... blbablabla..

szva mit vagy felháborodva h anyád megengedte,meghogy ugyse tudunk lebeszélni???!!! akkor minek kérdezted meg te 13 éves kis cs*tri,ha ugyis ilyen önfejű majom vagy?:))

tudod mit?? én nemakarlak lebeszélni:) SŐT!!! csináltasd csak meg;) megérdemled hogy kibeszéljenek majd az ismerőseid,és aztis megérdemled hogy k*rvának nézzenek téged,és a normális fiúk jóól kikerüljenek,és csak olyanok ragadjanak rád akik kihasznának és összetörik egy idő után a szived! :)

*ja és ez a hegyes egy felnőtthöz is undorito..nemhogy egy GYEREKHEZ!


üdv: egy 14 éves lány,aki nem festi magát,nincs műkörme,a körmeit mindig levágja,nem vasalja a haját,természetes göndören hagyja.. nem piált még soha életébe és nem is cigizik (tiltja a korán) VISZONT vizipipázik..:$

2011. aug. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!