Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki írja le nekem részletes...

Valaki írja le nekem részletesen hogy hogyan kell a boltban vett műkörmöt felragsztani?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit meg lehet venni és van hozzá ragasztó.Hogyan lesz tartós?Az egyik tanáromnak mindíg olyan a körme és egy hétig kitart neki,nagyon szép! köszönöm! (Ésmennek a pluszpontok természetesen)
2011. aug. 9. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tönkreteszed vele a körmöd. Az a ragasztó amit adnak hozzá nem ér semmit, tehát pillanatragasztóval kell felrakni, ami viszont nem jön le a körmödről ha le akarnád szedni.
2011. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem ajánlom nagyon őket. Jobb egy körmöshöz elmenni. Ezek általában nem nagyon tartósak, csak ha finomkodó vagy. Azaz nem mosogatsz, nem pakolsz...stb. Persze ki lehet próbálni, hátha neked mégis beválik. Itt van egy oldal, ami a segítségedre lehet:

[link]

És mutatok egyet, amit körmös csinál:

http://www.youtube.com/watch?v=iVP45yn7sR0

Ha van pénzed rá, akkor nem is kérdés melyiket válaszd. Ha nincs, akkor jó kézügyességet és sok sikert a ragasztgatáshoz! ;)

2011. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
simán beragasztózod, és rányomod a körmödre. De én sem ajánlom, mert borzasztóan tönkreteszi a körmöt, és naponta lehullik egy-két köröm
2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

óóóó :( köszönöm a válaszokat... Csak az a baj hogy gyorsan nő a körmöm és kb kéthetente járhatnék műkörmöshöz :(

Azért megpróbálom hátha :)

2011. aug. 9. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!