Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfümcenter.hu tapasztalatok?

Parfümcenter.hu tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vásároltatok már náluk? Ha igen, tapasztalatok?


Az egészen biztos, hogy eredetiek a parfümjeik?


Köszönöm szépen :)


2011. aug. 10. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a parfumplaza.hu-t ajánlom, már többször is vásároltam itt, és egészen biztos, hogy eredetiek a parfümök! Az árak olyanok mint a parfümcenter.hu-n, viszont ingyenes a házhoz szállítás:)
2011. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzőnek: parfumcenter, parfumplaza és még egy csomó átverős webáruház, kb. 8-10 webbolt különböző nevekkel ugyanaz. Lásd: Age Beauty Kft mindegyik.


Kérdezőnek: igen, vásároltam.

Egészen biztos, hogy nem eredetiek a parfümök, itt a youtubos linkem, én készítettem:

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4

De sokan írták már máshol, hogy átverős cég, illetve valaki bevizsgáltatta a parfumcenteres parfümöket, mert gyanús volt neki, hát mondanom sem kell, mindegyik gagyi minőség volt.

2011. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

most őszintén, ki az aki több 10 ezer forintot költene arra, hogy bevizsgáltasson parfümöt!? :D kicsit mókásan hangzik :)

amúúúgy...én rendszeresen tőlük rendelem a parfümjeim, néhány smink cuccot, krémeket és egy rossz szavam nincs rájuk, sőt, az évek alatt elég szép összeget hagytak a zsebemben ahhoz képest, hogyha boltban kellett volna megvennem a cuccokat...de hát kinek a pap, kinek a paplan :)

2012. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!