Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális az, hogy 40 perc...

Normális az, hogy 40 perc alatt töltötte fel a körmöm a manikűrös?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem, pereld be. Az Uniós szabály értelmében a 39 perc 18 másodpercet nem haladhatja meg a körömfeltöltés.
2011. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komolyan, te minek írogatsz ide? Begyűjtöd a sok negatívot, van valami verseny, hogy ki lesz a legnagyobb paraszt és szeretnéd elnyerni a címet? Jó úton haladsz...
2011. aug. 13. 23:23
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Édesem, te olyan buta vagy, mint a kő.
2011. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak idióták vannak erre?

Olvass már utána, egy átlag töltés ideje 1 óra kb., mindenhol azt olvasom, hogy az kontár munka, ha 40 perc alatt töltenek, szóval olyan írjon légyszi, aki ért is hozzá, nem csak szemétkedik köszi...

2011. aug. 13. 23:33
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

ÖöÖ talán nézz a körmeidre szöszibaba, és meglátod, hogy kontár munka-e vagy sem...

Ehhez is szótár kell?

2011. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szép munkát végzett, nem repedezik, levegősödik akkor elvileg minden OK :D várj 1-2 napot, nem esik le akkor ügyes a körmösöd :) Amúgy ki, hogy dolgozik,Valaki lassan,valaki gyorsan.
2011. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Gyere ide, megnézem neked milyen munka az.
2011. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon szoktam nézni az órát hogy mennyi idő alatt csinálja meg őket a körmös, szerintem te is inkább azt nézd, hogy mennyire lettek szépek a műkörmeid, és ha összecsapottnak látszik akkor szólj neki, de szerintem felesleges ezen agyalni, ha jól megcsinálta őket=) Inkább örülj neki hogy hamarabb befejezte.
2011. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

No, a kérdező azért aggódik, mert ha valaki feltűnően gyorsan végez el egy hosszadalmasabb munkát, az lehet hogy elkapkodta, és bár még nem látszik semmi nyom hogy szar, de mondjuk holnap már igen. Gyengébbek kedvéért leírtam mert bár a kérdezőt valamelyik IQ light még le is szöszibabázta, holott a válaszoló annyira sötét hogy még a kérdés okát sem sikerült feltárnia agyzugának egyik mély rejtekében. Erre mondják kedves tahó válaszolók: ha kussban maradtál volna, bölcs maradtál volna, vagy legalább nem tűntetek volna ennyire értelmi anorexiásnak.


Szerencsére azért normális válasz is érkezett, nem ismétlem meg.

2011. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes, mivel nekem 1,5 óra minimum a töltés :S 40 perc szerintem kevés
2011. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!