Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetkót szeretnék csináltatni,...

Tetkót szeretnék csináltatni, és lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A karomra szeretnék csináltatni, nonfigot, kb 2 cm széleset, és körbe a bicepszemen, ott felül kb 35 cm az átmérője!

1.Mennyibe kerülhetne ez naggyjából (Pécsi vagyok)?

2.Ha most a közeljövöben csináltatnám, az még nem túl "meleg" idő?

3.Mennyi ideig nem mehetek kondiba vele?

4.Mivel sokat sportolok, és kondizok, a karom még nőni fog, mennyire tud tágulni, úgy h ne legyen csúnya, illetve ha mégis az akkor lehet-e korrigálni utána

5.Hogy működik amugy onnantól h bemegyek a studióba, fel rajzolja előtte, vagy ha nincs konkrét elképzelésem róla, akkor tud rajzolni példákat..stb

6. Mennyi idő alatt gyógyul be annyira h már nem baj ha nap éri, illetve mehetek vele vízbe?


2009. ápr. 13. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Karszalag lesz?

1.Kb.14-20000 ft között.Már ha fekete.

2.Nyugodtan megcsináltathatod, mármint ah az időjárásra gondolsz.Csak majd a szalonban adnak egy-két tippet, hogy mit csinálj/mit ne csinálj hogy ne fakuljon ki.De asszem csak a színes fakulhat ki.

3.Sztem 1-2 nap után már mehetsz, én is edzhettem már 2. vagy 3. nap után, már nem emlékszem.

4.Nem lesz csúnya, ha a karod nőni fog, akkor a tetkó is idomulni fog a változáshoz arányosan.

5.Bemész a stúdióba, megmondod hogy milyen mintát szeretnél.Ők adnak mappákat meg/vagy újságokat, azokat te szépen végignézed.Ha nincs olyan, akkor keresel a neten egy ábrát.Tud rajzolni példákat, de arra felhívom a figyelmedet, azt nagyon nem szeretik a tetoválók ha valamit megrajzoltatsz velük és utána pedig azt mondod hogy nem tetszik, rajzoljon másikat.Ha egy kicsi korrigálást kérsz rajta, az még elfogadható.Úgyhogy inkább nézegess mintákat a neten és gondolkozz rajta hogy biztos meg akarod-e csináltatni.

Ha ezt mind megbeszéltétek, akkor utána ad neked egy időpontot, megmondja ott hogy mennyi lesz, vagy majd a tetoválás megkezdése előtt.

6.Nagy általánosságban 1 hét a gyógyulási idő.

2009. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, igen karszalag lesz, és nagyon jók voltak a válaszaid, 100%-ban tiszta minden, mindenkinek ilyen válaszokat kéne adnia, nem pedig belekötni, vagy megszólni vmiért a másikat mert nem tudja! még egyszer 1000 kösz
2009. ápr. 13. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit!
2009. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na hát ez nekem is jól jött, mert én is járok kondizni, és 18 évesen én is akarok (a vállamra és a mellkasomra) csak attól féltem hogy ahogy ugye nől az izom, úgy majd elmosódik a tetkó is.

Úgyhogy a válaszaidat én is megköszönöm.

Éppen kérdezni akartam volna én is.

Mégegyszer köszi.

2009. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!