Menő ez az óra?

Figyelt kérdés

[link]


nekem tetszenek. mind a kinézetük mind a szinük,és árban is elég vonzóak. főleg hogy 10 darabot adnak.

Ice Watch utánzat, anyi különbséggel hogy az IceWatch 20ezer darabja.

nektek hogy tetszik? megrendeljem?

megbánni nemfogom.. mert kapok épp elég zsebpénzet. az ice watch-ot is megengedhetném magamnak. de minek fizetnék ki ugyanarra 10x több pénzt??!!


2011. aug. 16. 04:32
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik
2011. aug. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszik.
2011. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem egész jól néz ki :D


bár én nem hordok órát..:)


amúgy jogos,minek fizetnél kb 10x annyit egy óráért amit megkapsz olcsón is?! :DD

2011. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fúj gusztustalan csicsás
2011. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon szép óra. Egy bizonyos stílushoz illik. Olyanokhoz, akik inkább elegánsak, nem lazák. Tényleg nagyon jó, hogy több szín van benne. mivel bármihez felveheted. Szerintem, ha neked tetszik rendeld meg nyugodtan. Még, ha most nem is, de pár hónapon belül egész biztos divatba jön.
2011. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy menő-e. lehet hogy a tinédzsereknél igen, de szerintem irtó gagyi.
2011. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem meno,nekem nagyon tetszik:) L/14
2011. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igazábó ennél komolyabb óra már nem igazán illene hozzám.

Too Late-et nem szeretnék,mert szerintem az nem elég dekoratív,és mindenkinek olyan van. meg akkor itt van ez a "Páwa" óra ként ismert S Z A R :D

[link]

ez is egy olcsó gagyi,és mindenkinek ilyen van.

amit én kinéztem magamnak már rgóta,az az Ice Watch.. de mint már emítettem 20ezer darabja. és gondoltam várok egy kicsit,ugyis lesz olcsóbb is. és hát találtam:)

igazából azért jó,mert egy sima egyszerű,egyszinű póót is feldob,az élénk szinével,és a kövekkel.

2011. aug. 16. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit te kinéztél, az is ugyanolyan gagyi csicsás SZ A R.
2011. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CoD 4 válasza:
HÁT VÁLASZd ami a legjoban ilik hozzad!
2011. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!