Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni műkörömépítésben...

Niktoon kérdése:

Otthoni műkörömépítésben segítene valaki?

Figyelt kérdés

Egy szakmailag elismert műkörmöstől (vagy többtől) várok segítséget! Légyszí írjátok le nekem lépésről-lépésre a műkörömépítést! És azt is, hogy mikkel dolgoztok! Állítsatok légyszí össze egy listát, hogy mi kell a műköröm építéshez! zseléshez és tippeshez is!

Ne hadjatok ki semmit! Köszi!


2011. aug. 17. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted azért fizetjük ki a 200 e. forintos tanfolyamot,hogy utána ingyen továbbadjuk? Amúgy is marhára bírom ezt,amikor annyira lenézik ezt a szakmát,hogy azt hiszik le lehet írni,és el lehet sajátítani csak úgy! Pfff.....
2011. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy amit ök hosszú ideig tanitanak, azt igy látatlanban, CSAK elméleti módon át tudná adni valaki 8-10 sorban - még ha esetleg akarná is?
2011. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát talán nem mindenkinek van arra pénze hogy elmenjen műkörmöshöz.Ez egyértelmű hogy olcsóbb ha megveszi az ember és magának megcsinálja.Jah am meg neten vannak fent videók
2011. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az a legjobb módszer a műkörmözés megtanulására, hogy interneten megnézel néhány videót. Ha nincs pénzed a tanfolyamra, szegődj el egy műkörmös ismerősöd mellé és tanulj tőle, ha hajlandó legalább az alapokat megtanítani. Egy elrontott műköröm építésével többet árthatsz, mint használsz (pl. gombásodás is lehet a vége). De te tudod, csak isten ments az ilyen "műkörmösöktől" (még jó, hogy én magamnak csinálom) :)
2011. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk a bunkók hanyagolhatnának!

Nem fogok minden hónapban otthagyni 5-10 E Ft-ot két órás munkáért, mikor otthon is meg lehet csinálni!

A tanfolyam meg "kicsit" drága, és ráadásul nincs is a környékünkön, plusz anyuka vagyok, nehezen járnék el rá. Segítséget kértem, nem pedig leosztást! THX!

2011. aug. 17. 11:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit,csináld csak otthon,meg is érdemled,aztán majd ha valami problémád lesz,majd jöhetsz ide kérdezősködni megint,hogy mit tegyél!
2011. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra akik tanfolyamra küldenének.Ismerek olyan mükörmöst aki a saját körmösétöl leste el a technikát,tőle kért tanácsot és tökéletesen csinálgatja magának és néhány ismerösének!
2011. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én a porcelánt ajánlom inkább :)
2011. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!