Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a hegyes...

Mi a véleményetek a hegyes műkörömről?

Figyelt kérdés

eddig mindig kocka volt de most szülinapomra csináltatnék hegyeset,de eddig akitől megkérdeztem azt mondta h furcsa meg ilyesmi,pedig nem extra hosszút szeretnék,és sima francia lenne

lehet nem kéne ennyire másnak adni a szavára,mert ha nekem tetszik akkor miért ne..csak azért mégis..megkérdezlek titeket is h mi a véleményetek..:)


2009. ápr. 14. 17:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

hirtelen most egy ilyet találtam

[link]

2009. ápr. 14. 17:42
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez nekem már túl hegyes de amúgy szép!
2009. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem tetszik, hiába divatos.
2009. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Én mindig is utáltam a nőkön a műkörmöt.

És az a rinya amit levágnak ha letörik, azt sem tudom sírjak-e vagy nevessek,


Tisztelet a kivételnek.

2009. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Lány vagyok, és nekem egyáltalán nem tetszenek ezek a karmok. De azon tudok röhögni ahogy mozgatják a kezüket az ilyen körmű "cajok" ...Pl. telefonálás meg ahogy a tollat tartják:D Popó törlésbe bele se merek gondolni.
2009. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
ronda.. ez max. különféle szubkultúrákban (dark, goth) megy el, de ott is elég..hát szval nem praktikus. de télleg veszett ronda.
2009. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
31%
szerintem nagyon durván ronda. mondjuk én alapból nem szeretem a műkörmöt de gondolj bele egy rosszmozdulat és kikapod valakinek a szemét vagy megkarmolod
2009. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%
Ez így van. Utána meg hátulról jól... beillesztik neki :D:D:D
2009. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
:( és ha tompábbra reszelem?:(
2009. ápr. 14. 18:53
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy éve van hegyes, és ennél sokkal hosszabb!Rengetegen megdícsérik! Könnyebb is vele bánni,mint a szögletessel,mert nem akad bele mindenbe!Műkörmös vagyok és rengeteg vendégem kér ilyet!Nyugodtan csináltasd meg,ha tetszik neked!Vannak olyan "városok",ahol még nem elfogadott a műköröm, ráadásul rengeteg az irigy ember, de gyönyörű kezeket lehet varázsolni!
2009. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!