Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3 napja csináltattam a nyelvpi...

3 napja csináltattam a nyelvpiercingem, és a felső golyó elkezdett belefúródni a nyelvembe. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Félek,hogy tovább fog süllyedni...nem szeretném kivenni,mert sokat szenvedtem vele.De ha azt mondjátok,hogy ez már csak rosszabb lesz,és nem fog meggyógyulni,akkor kiveszem.
2009. ápr. 14. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez természetes:D nekem is "belefúrodott". az azért van mert feldagadt a nyelved, de ez egy idő után eltűnik, akkorse ijedj meg ha a szájpadlásodon is érzed, hogy benyomodott egy kicsi rész.az pedig azért van mert mivel felvan dagadva a nyelved nem fér el a pirszing:D ,de majd ugye ha kicseréled azis elmúlik:).
2009. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elég hosszú volt a szára? Mert lehet attól is, hogy nem volt megfelelő... a nyelved mennyire van feldagadva? Nem zsibbad?
2009. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hu nagyon örülök a válaszodnak!!köszönöm szépen:)) nagyon megijedtem,mert hát...azt hittem,hogy ez valami nagy baj:D remélem,hogy nemsokára meggyógyul,és nem lesz igy befúródva:)
2009. ápr. 14. 23:24
 4/16 A kérdező kommentje:
elég hosszú volt a szára...olyat raktak bele,amilyent legelőször kell...1 picit zsibbad.
2009. ápr. 14. 23:27
 5/16 anonim ***** válasza:
első kommentező: jajj temég jól is jártál,mert nekem még vérzett isXDenni se tudtamX) kitartás mert az eredményért megéri;)
2009. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
remélem nincs sok hátra a gyógyulásig...enni azt alig birok..de tegnap azt hittem,hogy éhen döglök és a mc-ibe megettem 1 egész menüt XD párszor ráharaptam a pcre de nem volt vészes...de még most is iszonyúan fáj..meg mondom..ez a legirritálóbb,hogy ilyen kráter keletkezett amibe belesüllyedt a pc...:D:D
2009. ápr. 14. 23:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
első kommentező: neked nem szoltak, hogy nem szabad semmien fűszeres ételt enni kb 1-2 hétig?O.o vagy nem nagyon fűszeres, inkább nem ajánlott, semmi tejtermék, meg ilyesmi, sztem nézz utána ilyeneknek, nehogy véletlen begyulladjon:S most leírnám neked, nekem mit írtak(kaptam lapotXD) de sztem már kilett dobva:S*azért megkeresi*
2009. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
háááát...nemigazán..meg mondta,hogy ihatok tejet,de nem ajánlja..inkább felsorolta,hogy semmilyen orális szexet ne végezzek,ne smároljak meg semmi...mert hogy a nyálban sok baci van...stb...és asszem fém allergiám is van XD ez most jutott eszembe..uristen...kicsit nem vok normális...de akkorsem szeretném kiszedni..ha szilikonosra cserélem,vagy műanyagra...akkor maradhat?
2009. ápr. 14. 23:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
hát jah akkor igen:Dreménykedjünk,, hogy nem lesz semmibaj:D érdekes helyen csináltattadXD a lapon(amit sajna nem találok:( ) felvan tüntetve h nem lehet enni/inni tejterméjket:S na midnegy. ugye használsz Corsodyl-t? az iylen fertőtlenítő szájvíz izéXDde bármien más márkájú is lehet,ha nem azt lehet rosmann,dm üzletekbe kapni,nagyon ajánlatos max 2 hétig:)
2009. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem használok rá semmit,csak betadint :$:S kéne vennem vmit rá,ha csak nem akarom,hogy lerohadjon a nyelvem a helyéről:D:D
2009. ápr. 15. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!